Kommande matcher
Visa alla matcher 2024: Division 2 Dam Södra Götaland 2024: Division 4 Herr Östra Skåne 2024: Division 6 Herr Sydvästra A Skåne 2024: DM Damer grp.3 2024: DM Herrar grp.20 2024: DM P14 grp.9 2024: F10 Sydvästra C1, vår 2024: F12 Sydvästra B1, vår 2024: F12 Sydvästra C2, vår 2024: F14 Sydvästra B1, vår 2024: Futsal Division 1 Dam Skåne 2024: Futsal F15 Skåne, sammandrag 1 2024: P10 Sydvästra D1, vår 2024: P11 Sydvästra C2, vår 2024: P11 Sydvästra D1, vår 2024: P12 Sydvästra B1, vår 2024: P12 Sydvästra C2, vår 2024: P13 Sydvästra C1, vår 2024: P14 Skåneserie Mellersta, vår 2024: P14 Sydvästra C1, vår 2024: P9 Sydvästra ljusgul, vår (nybörjare) 2024: P9 Sydvästra turkos, vår (nybörjare) 2024: Träningsmatcher Division 2 Dam Skåne 2024: Träningsmatcher Division 4 Herr Skåne 2023: Div 1 Södra, dam 2023 2023: Division 4 Herr Nordvästra Skåne 2023: Division 6 Herr Mellersta Skåne 2023: DM F14 grp.5 2023: DM Herrar grp.10 2023: DM Herrar grp.4 2023: DM Herrar Slutspel 2023: DM P14 grp.3 2023: F11 Sydvästra C1, höst 2023: F11 Sydvästra C1, vår 2023: F12 Sydvästra C2, vår 2023: F13 Sydvästra A, höst 2023: F14 Sydvästra A, vår 2023: F9 Sydvästra blå, höst 2023: F9 Sydvästra blå, vår 2023: Futsal F13 Skåne sammandrag 1 2023: Futsal F13 Skåne sammandrag 2 2023: Futsal F14 Skåne sammandrag 1 2023: Futsal F14 Skåne sammandrag 1 2023: Futsal F14 Skåne sammandrag 2 2023: Futsal P13 Skåne sammandrag 1 2023: Futsal P13 Skåne sammandrag 1 2023: P11 Sydvästra B1, höst 2023: P11 Sydvästra B1, vår 2023: P11 Sydvästra B2, höst 2023: P11 Sydvästra B2, vår 2023: P11 Sydvästra C1, höst 2023: P11 Sydvästra C1, vår 2023: P12 Sydvästra A1, höst 2023: P12 Sydvästra B1, vår 2023: P12 Sydvästra C1, höst 2023: P12 Sydvästra C1, vår 2023: P13 Sydvästra B1, vår 2023: P13 Sydvästra B2, höst 2023: P13 Sydvästra C2, höst 2023: P13 Sydvästra C3, vår 2023: P9 Sydvästra röd, höst 2023: P9 Sydvästra röd, vår 2023: Träningsmatcher Dam Småland 2023: Träningsmatcher Division 1-2 Dam Skåne 2023: Träningsmatcher Division 3-4 Herr Skåne 2023: Träningsmatcher Division 5-6 Herr Skåne 2023: Träningsmatcher Division 5-6 Herr Skåne 2022: Div 1 Södra Götaland, dam 2022 2022: Division 4 Herr Sydvästra Skåne 2022: Division 6 Herr Mellersta Skåne 2022: Division 6 Herr Mellersta Skåne 2022: DM Damer Slutspel 2022: DM Damer Slutspel 2022: DM Herrar grp.3 2022: DM Herrar grp.6 2022: DM Herrar Slutspel 2022: F10 Sydvästra B1, höst 2022: F10 Sydvästra B1, vår 2022: F12 Sydvästra B2, höst 2022: F12 Sydvästra B2, vår 2022: F12 Sydvästra B2, vår 2022: F13 Sydvästra B, höst 2022: F13 Sydvästra C1, vår 2022: Futsal Division 1 Dam Skåne 2022: Futsal Division 1 Dam Skåne 2022: Futsal SM ungdom 2021-2022 Grupp 4 Steg 1 2022: Futsal SM ungdom 2021-2022 Steg 1 Grupp 4 2022: Futsal SM ungdom 2021-2022 Steg 1 Grupp 4 2022: Kval till herrar div.5, omg.1 2022: Kval till RFL - Grupp 2 2022: P10 Sydvästra B1, höst 2022: P10 Sydvästra B2, vår 2022: P10 Sydvästra B3, höst 2022: P10 Sydvästra B3, vår 2022: P11 Sydvästra C2, höst 2022: P11 Sydvästra C2, vår 2022: P12 Sydvästra B1, vår 2022: P12 Sydvästra C1, höst 2022: P12 Sydvästra C1, vår 2022: P13 Sydvästra C1, höst 2022: P8 Sydvästra blå, vår 2022: P8 Sydvästra Röd, höst 2022: P8 Sydvästra röd, vår 2022: P9 Sydvästra Lila, höst 2022: P9 Sydvästra Lila, vår 2022: SM för flickor 17 år - Slutspel 2022: SM för Flickor 17 år - Södra Götaland 2022: Steg 4 - Finalspel 2022: Steg 4 - Finalspel 2022: Steg 4 - Finalspel 2022: Steg 4 - Finalspel - Grupp B 2022: Träningsmatcher Dam Småland 2022: Träningsmatcher Lund, Dam Skåne 2022: Träningsmatcher Lund, Herr Skåne 2022: Träningsmatcher Lund, Herr Skåne 2022: Träningsmatcher Lund, Herr Skåne 2022: Träningsmatcher Lund, Ungdom (Kvinna) Skåne 2022: Träningsmatcher Malmö, Herr Skåne 2022: Träningsmatcher, Dam Skåne 2021: DA Div.2 Södra Götaland 2021: Division 6 Herr Sydvästra B Skåne 2021: Division 6 Herr Sydvästra B Skåne 2021: DM F16 grp.2 2021: DM Herrar grp.12 2021: F11 Sydvästra B, höst 2021: F11 Sydvästra B, vår 2021: F17 SM 2021 - Slutspel 2021: F17 SM 2021 - Slutspel 2021: F17 SM 2021 - Södra Götaland 2021: F9 Sydvästra B2, höst 2021: F9 Sydvästra B2, vår 2021: HA Div.4 Nordvästra 2021: P10 Sydvästra C4, höst 2021: P10 Sydvästra C4, vår 2021: P11 Sydvästra B2, höst 2021: P11 Sydvästra B2, vår 2021: P11 Sydvästra C4, höst 2021: P11 Sydvästra C4, vår 2021: P11 Sydvästra C4, vår 2021: P9 Sydvästra B2, höst 2021: P9 Sydvästra B2, vår 2021: P9 Sydvästra B3, höst 2021: P9 Sydvästra C3, höst 2021: P9 Sydvästra C3, vår 2021: Träningsmatcher Lund, ungdom kvinna 2020: DA Div.2 Södra Götaland 2020: F10 Sydvästra B, höst 2020: F10 Sydvästra B, vår 2020: F8 Sydvästra grp 3, höst 2020: HA Div.4 Östra 2020: HR Div.2 Sydvästra 2020: P10 Sydvästra B1, höst 2020: P10 Sydvästra B1, vår 2020: P10 Sydvästra C1, höst 2020: P10 Sydvästra C1, vår 2020: P8 Sydvästra grp.1 (höst) 2020: P8 Sydvästra grp.10:1 (19/4) 2020: P8 Sydvästra grp.13:3 (17/5) 2020: P8 Sydvästra grp.15:2 (3/5) 2020: P8 Sydvästra grp.2 (höst) 2020: P9 Sydvästra C2, höst 2020: P9 Sydvästra C2, vår 2020: Träningsmatcher Lund herrar
30 11:00
lör 30 11:00
lör 30 13:00
lör
05 19:00
fre 06
lör 06 09:45
lör 06 10:00
lör 06 13:00
lör 06 14:00
lör 07 09:00
sön 07 12:30
sön 07 15:00
sön
09 18:30
tis 13
lör 13 09:00
lör 13 11:00
lör 13 11:00
lör 13 13:00
lör 13 15:00
lör 14 09:00
sön 14 09:30
sön 14 10:00
sön 14 10:00
sön 14 10:00
sön 14 11:00
sön 14 11:00
sön 14 13:00
sön 14 13:00
sön 14 15:00
sön
19 18:00
fre 19 18:30
fre 19 19:00
fre 20 09:00
lör 20 09:30
lör 20 11:00
lör 20 11:30
lör 20 12:30
lör 20 13:00
lör 20 13:00
lör 20 16:00
lör 21
sön 21
sön 21 10:00
sön 21 10:00
sön 21 10:30
sön 21 13:00
sön
23
tis 25 18:15
tor 26 19:00
fre 27 11:00
lör 27 11:30
lör 28
sön 28
sön 28 09:00
sön 28 09:30
sön 28 10:00
sön 28 10:00
sön 28 11:00
sön 28 12:00
sön 28 12:30
sön 28 13:00
sön 28 13:00
sön 28 15:30
sön
02 18:30
tor 04
lör 04 09:00
lör 04 09:30
lör 04 10:00
lör 04 11:00
lör 04 11:00
lör 04 13:00
lör 04 13:00
lör 05 09:30
sön 05 10:00
sön 05 10:00
sön 05 11:00
sön 05 12:30
sön 05 13:00
sön 05 15:30
sön 05 16:00
sön
08 19:00
ons 11
lör 11 13:00
lör 11 13:00
lör
16 19:00
tor 17 19:00
fre 17 19:00
fre 18 09:00
lör 18 09:30
lör 18 09:30
lör 18 10:00
lör 18 10:00
lör 18 12:00
lör 18 12:00
lör 18 13:00
lör 18 13:00
lör 19
sön 19
sön 19 11:00
sön 19 14:00
sön 19 14:00
sön
22
ons 24 18:00
fre 25 09:00
lör 25 09:00
lör 25 11:00
lör 25 11:00
lör 25 15:00
lör 26
sön 26 09:00
sön 26 09:30
sön 26 09:30
sön 26 10:00
sön 26 11:00
sön 26 11:00
sön 26 11:00
sön 26 11:00
sön 26 12:30
sön 26 13:00
sön
01
lör 01 09:30
lör 01 10:00
lör 01 11:00
lör 01 11:00
lör 01 11:30
lör 01 13:00
lör 01 13:00
lör 01 16:00
lör 02
sön 02 09:00
sön 02 09:30
sön 02 09:30
sön 02 11:00
sön 02 12:30
sön 02 13:00
sön 02 15:00
sön
05 19:00
ons 07 19:00
fre 08
lör 08
lör 08 09:00
lör 08 10:00
lör 08 12:00
lör 08 13:00
lör 09 09:30
sön 09 10:00
sön 09 10:00
sön 09 11:00
sön 09 11:00
sön 09 12:00
sön 09 12:30
sön 09 14:00
sön 09 15:00
sön
14
fre 14 17:30
fre 15 11:00
lör 15 12:00
lör 15 13:00
lör 15 13:00
lör 15 13:00
lör 15 14:00
lör 16 09:00
sön 16 09:30
sön 16 09:30
sön 16 10:00
sön 16 11:00
sön 16 13:00
sön 16 14:00
sön 16 16:00
sön 16 16:00
sön
24 19:00
mån 27 19:00
tor 29 13:00
lör
16
fre 17 13:00
lör 17 14:00
lör
23 19:00
fre 25
sön 25 13:00
sön
31
lör 31 13:00
lör 31 16:00
lör
07
lör 07 15:30
lör 08 13:00
sön
13
fre 13 19:00
fre 14 13:00
lör
21 13:00
lör 22
sön 22 13:00
sön
28
lör 28 15:00
lör 28 16:00
lör
05 13:00
lör 06
sön 06 13:00
sön