Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Södra Sandby IF

Kommande matcher
AUGUSTI 2020
 
11
19:00
tis
19:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - IFK Trelleborg FK  -      
11
19:00
tis
19:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - IFK Trelleborg FK
  -      
12
18:45
ons
18:45    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Rydsgårds AIF
  -      
14
18:00
fre
18:00    
F2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - FC Staffanstorp vit  -      
14
18:00
fre
18:00    
P2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Uppåkra IF grön  -      
15
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Värpinge IF  -      
15
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC blå - Södra Sandby IF  -      
15
13:00
lör
13:00    
Herr, Staffansvallen A-plan
Herr » 
Staffanstorp United FC - Södra Sandby IF
  -      
16
sön
00:00    
F2004-2005, Sandbyvallen
Södra Sandby IF - Dösjöbro IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Dalby GIF 1  -      
16
12:00
sön
12:00    
F2004-2005, Rydebäcks IP
Fortuna FF - Södra Sandby IF  -      
16
12:30
sön
12:30    
F2008-2009, Dalhems IP A-plan 7-manna 2
Backarnas FF - Södra Sandby IF vit  -      
16
13:00
sön
13:00    
F2010-2011, Vstergrds IP 2
Eskilsminne IF blå - Södra Sandby IF  -      
16
16:00
sön
16:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Furulunds IK  -      
16
16:00
sön
16:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - Furulunds IK
  -      
 
19
19:00
ons
19:00    
F2004-2005, Harlyckan 3, konstgräs
Högaborgs BK - Södra Sandby IF  -      
19
19:00
ons
19:00    
Dam, Harlyckan 3, konstgräs
Dam » 
Högaborgs BK - Södra Sandby IF
  -      
21
18:30
fre
18:30    
F2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - GIF Nike  -      
22
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Genarps IF  -      
22
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 2
Södra Sandby IF blå - Lunds BK gul  -      
22
11:00
lör
11:00    
P2010-2011, Svalebo
Veberöds AIF - Södra Sandby IF vit  -      
22
11:00
lör
11:00    
P2010-2011, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
Stehags AIF blå - Södra Sandby IF blå  -      
22
11:15
lör
11:15    
F2004-2005, Vellinge IP stranplan
Vellinge IF - Södra Sandby IF  -      
22
11:15
lör
11:15    
Dam, Vellinge IP stranplan
Dam » 
Vellinge IF - Södra Sandby IF
  -      
22
14:30
lör
14:30    
P2008-2009, Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF vit - Södra Sandby IF  -      
22
15:00
lör
15:00    
F2008-2009, Malm IP 7-manna 1
FC Rosengård - Södra Sandby IF blå  -      
23
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Malmö IP 5-manna 1
FC Rosengård - Södra Sandby IF  -      
23
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Klostergrdens IP plan 5 5-manna
Lunds BK vit - Södra Sandby IF vit  -      
23
15:00
sön
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - IFK Osby
  -      
 
24
18:30
mån
18:30    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - FC Rosengård  -      
26
19:30
ons
19:30    
F2004-2005, Uppkravallen, konstgrs 1
Uppåkra IF - Södra Sandby IF  -      
26
19:30
ons
19:30    
Dam, Uppkravallen, konstgrs 1
Dam » 
Uppåkra IF - Södra Sandby IF
  -      
28
18:00
fre
18:00    
F2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Linero IF röd  -      
28
18:00
fre
18:00    
P2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Höörs IS blåvit  -      
28
19:00
fre
19:00    
Herr, Dalby IP A-plan
Herr » 
Dalby GIF - Södra Sandby IF
  -      
29
09:30
lör
09:30    
F2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Maglasäte IF  -      
29
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Höörs IS blå  -      
29
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Torna Hällestads IF  -      
29
09:30
lör
09:30    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Dösjöbro IF röd  -      
29
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Trollevallen 5-manna
Trollenäs IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
29
10:45
lör
10:45    
F2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp bl  -      
29
14:30
lör
14:30    
F2004-2005, Gunnesbo Gård A-plan
Lunds BOIS - Södra Sandby IF  -      
29
14:30
lör
14:30    
Dam, Gunnesbo Gård A-plan
Dam » 
Lunds BOIS - Södra Sandby IF
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Frs & Frosta Arena, Hr konstgrs 7-manna 2
Höörs IS vit - Södra Sandby IF vit  -      
30
14:00
sön
14:00    
F2004-2005, Värendsvallen
Växjö DFF - Södra Sandby IF  -      
SEPTEMBER 2020
 
04
18:30
fre
18:30    
P2010-2011, Romelevallen konstgräsplan 5-manna
Veberöds AIF svart - Södra Sandby IF  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Hgalids IP, B-plan 7-manna 1
Kävlinge GoIF - Södra Sandby IF blå  -      
05
11:00
lör
11:00    
F2008-2009, Dalby IP 7-manna st
Dalby GIF - Södra Sandby IF blå  -      
05
15:00
lör
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Janstorps AIF
  -      
06
09:00
sön
09:00    
F2010-2011, Lomma IP B-plan, konstgrs 7-manna 1
GIF Nike Rd - Södra Sandby IF  -      
06
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF - GIF Nike blå  -      
06
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Lunds BK vit  -      
06
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Dösjöbro IF vit  -      
06
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF vit - GIF Nike blå  -      
06
12:00
sön
12:00    
P2008-2009, Svalebo, konstgräs 7-manna 2
Veberöds AIF svart - Södra Sandby IF  -      
06
13:30
sön
13:30    
F2008-2009, Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF blå - Södra Sandby IF vit  -      
06
14:00
sön
14:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Kristianstads DFF  -      
06
15:00
sön
15:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Hyllie IK  -      
06
15:00
sön
15:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - Hyllie IK
  -      
 
11
18:00
fre
18:00    
F2008-2009, Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Malmö FF Vit  -      
12
09:15
lör
09:15    
F2012-2013, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 - Södra Sandby IF  -      
12
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
12
10:30
lör
10:30    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Furulunds IK svart  -      
12
11:00
lör
11:00    
P2012-2013, Hgalids IP C-plan 5-manna 1
Kävlinge GoIF röd - Södra Sandby IF blå  -      
12
12:00
lör
12:00    
F2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - FC Champions  -      
12
12:00
lör
12:00    
P2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Lunds BK röd  -      
12
14:00
lör
14:00    
Herr, Gärsvalla IP A-plan
Herr » 
Gärsnäs AIS - Södra Sandby IF
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P2010-2011, Sjbo IP konstgrs 7 manna 2
Sjöbo IF blå - Södra Sandby IF vit  -      
13
12:00
sön
12:00    
F2004-2005, Mariedals IP A-plan
Lilla Torg FF - Södra Sandby IF  -      
13
12:00
sön
12:00    
F2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Trelleborgs FF blå  -      
13
12:00
sön
12:00    
P2012-2013, Trollevallen 5-manna
Trollenäs IF vit - Södra Sandby IF vit  -      
13
12:00
sön
12:00    
Dam, Mariedals IP A-plan
Dam » 
Lilla Torg FF - Södra Sandby IF
  -      
 
18
18:00
fre
18:00    
F2008-2009, Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF  -      
19
09:30
lör
09:30    
F2010-2011, Uppkravallen, konstgrs 7-manna 1
Uppåkra IF - Södra Sandby IF  -      
19
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Staffanstorp United FC lila  -      
19
10:30
lör
10:30    
P2010-2011, Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike svart - Södra Sandby IF  -      
19
12:00
lör
12:00    
F2008-2009, vallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
Marieholms IS - Södra Sandby IF vit  -      
19
12:00
lör
12:00    
P2008-2009, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC vit - Södra Sandby IF  -      
19
15:00
lör
15:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - FC Rosengård 1917  -      
19
15:00
lör
15:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - FC Rosengård 1917
  -      
20
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF - Linero IF vit  -      
20
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Torns IF svart  -      
20
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Staffanstorp United FC svart  -      
20
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Harrie FF blå  -      
20
15:00
sön
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Hjärsås/Värestorps IF
  -      
 
25
18:00
fre
18:00    
F2008-2009, Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - FC Staffanstorp blå  -      
26
09:30
lör
09:30    
P2012-2013, Uppkravallen
Uppåkra IF gul - Södra Sandby IF vit  -      
26
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Hörby FF svart  -      
26
11:00
lör
11:00    
F2008-2009, Tornvallen, Stngby konstgrs 7-manna 2
Torns IF - Södra Sandby IF blå  -      
26
12:00
lör
12:00    
P2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Lunds FF grön  -      
26
13:00
lör
13:00    
F2004-2005, Västergårds IP 11
Eskilsminne DFF - Södra Sandby IF  -      
26
13:00
lör
13:00    
Dam, Västergårds IP 11
Dam » 
Eskilsminne DFF - Södra Sandby IF
  -      
27
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - FC Möjligheten vit  -      
27
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
27
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Fgelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
27
11:00
sön
11:00    
P2010-2011, Smrlyckans IP, konstgrs 7-manna 1
Lunds FF grön - Södra Sandby IF vit  -      
27
12:00
sön
12:00    
F2012-2013, Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo vit - Södra Sandby IF  -      
27
16:00
sön
16:00    
Herr, Lunnarps IP A-Plan
Herr » 
Lunnarps BK - Södra Sandby IF
  -      
OKTOBER 2020
 
02
18:00
fre
18:00    
F2008-2009, Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Askeröds IF  -      
02
18:00
fre
18:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Bjärreds IF vit  -      
03
09:00
lör
09:00    
F2010-2011, Lomma IP B-plan, konstgrs 7-manna 1
GIF Nike Rd - Södra Sandby IF  -      
03
10:00
lör
10:00    
F2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF - Hyllie IK  -      
03
10:00
lör
10:00    
P2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Hardeberga BK vit  -      
03
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - IF Lödde gul  -      
03
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF vit - Värpinge IF vit  -      
03
11:00
lör
11:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Löberöds IF  -      
03
13:30
lör
13:30    
P2010-2011, Sorgenfri IP konstgrs 5-manna 1
Malmö City FC svart - Södra Sandby IF  -      
04
13:00
sön
13:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Sjöbo IF
  -      
04
15:00
sön
15:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp  -      
04
15:00
sön
15:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp
  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Arlövs BI vit  -      
10
10:30
lör
10:30    
P2010-2011, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
Dösjöbro IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
10
12:00
lör
12:00    
F2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Linero IF vit  -      
11
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp bl  -      
11
11:00
sön
11:00    
F2008-2009, Oxievngs IP, konstgrs 7-manna 1
Oxie SK svart - Södra Sandby IF blå  -      
11
11:00
sön
11:00    
P2008-2009, Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
Önneköps IF - Södra Sandby IF  -      
11
11:30
sön
11:30    
P2010-2011, Trollevallen 7-manna 2
Trollenäs IF - Södra Sandby IF vit  -      
 
17
lör
00:00    
P2010-2011, Borta
Ängelholm - Södra Sandby IF  -      
18
09:00
sön
09:00    
F2008-2009, Borta
LBK Kick off (9-manna) - Södra Sandby IF  -      
 
24
08:00
lör
08:00    
P2010-2011, Nils Holgerssongymnasiet Skurup
Skurup - Södra Sandby IF  -      
 
Guldpartners
Bronspartners
SSIF Polare