SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Södra Sandby IF

Spelade matcher
DECEMBER 2021
 
04
16:00
lör
16:00    
F2014-2015, Killebäckshallen
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp  -      
03
16:15
fre
16:15    
Dam/F17, Serneke Arena (Göteborg)
 
Dam/F17 » 
Lillestrøm SK - Södra Sandby IF F17
1  -  3  
NOVEMBER 2021
 
21
13:00
sön
13:00    
Teamet Herr, Gamla IP, Klågerups konstgräs
Klågerups GIF - Södra Sandby IF  -      
20
13:00
lör
13:00    
Herr, Ulkavallen IP konstgräs
Herr » 
Borstahusens BK - Södra Sandby IF
3  -  1  
20
10:15
lör
10:15    
F2008-2009, Borta
Höör - Södra Sandby IF  -      
20
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Hörby IP
Hörby B - Södra Sandby IF B  -      
20
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Hörby IP
Hörby A - Södra Sandby IF A  -      
 
14
17:00
sön
17:00    
Dam/F17, Grimsta IP 1
Dam/F17 » 
IF Brommapojkarna - Södra Sandby IF
2  -  0  
14
17:00
sön
17:00    
Dam/F17, Grimsta IP 1
Dam/F17 » 
IF Brommapojkarna - Södra Sandby IF
2  -  0  
14
17:00
sön
17:00    
Dam/F17, Grimsta IP 1
Dam/F17 » 
Brommapojkarna - Södra Sandby IF F17
  -      
14
13:00
sön
13:00    
Teamet Herr, Södra Sandby IP konstgräs
Team Sandby IF - Skanör Falsterbo IF3  -  3  
13
15:00
lör
15:00    
F2006-2007, Borta
Lunds BK - Södra Sandby IF  -      
13
13:00
lör
13:00    
Herr, Södra Sandby IP konstgräs
Herr » 
Södra Sandby IF - Klippans Förenade FF
1  -  3  
 
07
16:00
sön
16:00    
Dam/F17, Södra Sandby IP konstgräs
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF - IFK Göteborg
3  -  2  
07
13:00
sön
13:00    
Teamet Herr, Konstgräset
Team Sandby IF - Västra Ingelstads IS  -      
07
12:30
sön
12:30    
P2010-2011, Staffansvallen
Staffanstorp 2 - Södra Sandby IF 2  -      
07
12:30
sön
12:30    
P2010-2011, Staffansvallen
Staffanstorp 1 - Södra Sandby IF 1  -      
07
10:00
sön
10:00    
F2008-2009, Konstgräset
Södra Sandby IF - Dalby GIF  -      
06
13:00
lör
13:00    
Herr, Södra Sandby IP konstgräs
Herr » 
Södra Sandby IF - Bjärreds IF
0  -  1  
03
19:00
ons
19:00    
Herr, Rydebäcks IP, konstgräs
Herr » 
Fortuna FF - Södra Sandby IF
4  -  2  
OKTOBER 2021
 
31
13:00
sön
13:00    
Dam/F17, Stångby Konstgräs
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF F17 - Varbergs BoIS FC
3  -  1  
31
13:00
sön
13:00    
Herr, Södra Sandby IP konstgräs
Herr » 
Södra Sandby IF - IK Wormo
2  -  2  
30
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Borta
Torns 1 - Södra Sandby IF 1  -      
30
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Borta
Torns 2 - Södra Sandby IF 2  -      
30
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sandby IP
 
Södra Sandby IF - Hardeberga  -      
 
24
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Konstgräset
Södra Sandby IF - LB07 A  -      
23
14:00
lör
14:00    
Dam/F17, Kristianstads Arenaområde
Dam/F17 » 
Kristianstads DFF - Södra Sandby IF F17
0  -  9  
23
14:00
lör
14:00    
Herr, Linero IP A-plan
Herr » 
Linero IF - Södra Sandby IF
3  -  2  
23
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Konstgräset (Träningsmatch)
Södra Sandby IF P2013 - Linero IF  -      
22
19:00
fre
19:00    
Teamet Herr, Höllvikens IP plan 4 konstgräs
FC Näset - Team Sandby IF0  -  3  
 
17
13:00
sön
13:00    
F2012-2013, Vångavallen
Trelleborgs Cup 2021 - Södra Sandby IF  -      
17
10:30
sön
10:30    
P2010-2011, Piläng Lomma
GIF Nike B - Södra Sandby IF B  -      
17
10:00
sön
10:00    
Teamet Herr, Konstgräset
Team Sandby IF - Holmeja IS  -      
16
14:00
lör
14:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Västra Karups IF
0  -  0  
16
10:00
lör
10:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Limhamns FF  -      
16
09:00
lör
09:00    
P2010-2011, Linero IP
Linero A P10 A - Södra Sandby IF P10 A  -      
16
09:00
lör
09:00    
P2010-2011, Linero
Linero P10 B - Södra Sandby IF P10 B  -      
14
18:30
tor
18:30    
F2006-2007, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
FC Staffanstorp blå - Södra Sandby IF / Dalby GIF3  -  3  
 
10
16:00
sön
16:00    
F2006-2007, Kirsebergs IP, konstgräs
Backarnas FF (F16) - Södra Sandby IF / Dalby GIF2  -  0  
10
13:00
sön
13:00    
Herr, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
Herr » 
Croatia Helsingborg KIF - Södra Sandby IF
1  -  2  
10
13:00
sön
13:00    
Teamet Herr, Sandbyvallen
Team Sandby IF - MF Pelister  -      
10
10:30
sön
10:30    
Herrjunior, Trollevallen A-plan
Trollenäs IF - Södra Sandby IF/Team Sandby IF1  -  6  
10
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Konstgräset
Södra Sandby IF - Staffanstorp  -      
10
09:30
sön
09:30    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - GIF Nike röd  -      
09
13:00
lör
13:00    
F2008-2009, Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
Arlövs BI blå - Södra Sandby IF  -      
09
13:00
lör
13:00    
Dam/F17, Bäckavallen A-plan
Dam/F17 » 
Spjutstorps IF - Södra Sandby IF Dam
1  -  10
09
11:30
lör
11:30    
P2010-2011, Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Södra Sandby IF blå vit  -      
09
10:45
lör
10:45    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Torns IF svart  -      
09
10:15
lör
10:15    
P2014, Borta
P2014 » 
EBK - Södra Sandby IF
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Södra Sandby IF vit  -      
09
09:30
lör
09:30    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - IF Lödde svart  -      
08
18:30
fre
18:30    
Dam/F17, Hyllie IP konstgräs
Dam/F17 » 
Hyllie IK - Södra Sandby IF F17
1  -  9  
 
03
14:00
sön
14:00    
P2010-2011, Dalby IP A-plan 7-manna väst
Dalby GIF vit - Södra Sandby IF  -      
03
13:00
sön
13:00    
Teamet Herr, Sandbyvallen
Team Sandby IF - Uppåkra IF  -      
03
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Södra Sandby IF  -      
03
11:00
sön
11:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Ariana FC  -      
03
10:15
sön
10:15    
P2014, Konstgräset
P2014 » 
Södra Sandby IF P14 - SÖDRA SANDBY IF P13
  -      
03
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Bara IP A-plan
Bara GoIF röd - Södra Sandby IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Tornavallen B-plan 5-manna
Torna Hällestads IF - Södra Sandby IF blå  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Kävlinge Harrie FF röd  -      
02
13:00
lör
13:00    
P2010-2011, Borta
Uppåkra - Södra Sandby IF Dam  -      
02
13:00
lör
13:00    
Dam/F17, Uppåkravallen, konstgräs 1
Dam/F17 » 
Uppåkra IF - Södra Sandby IF Dam
1  -  3  
02
13:00
lör
13:00    
Herr, Brahevallen A-plan
Herr » 
Kågeröds BoIF - Södra Sandby IF
1  -  1  
02
12:00
lör
12:00    
F2008-2009, Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike - Södra Sandby IF3  -  2  
02
11:30
lör
11:30    
P2010-2011, Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
02
10:00
lör
10:00    
F2012-2013, Staffansvallen plan 2
FC Staffanstorp blå - Södra Sandby IF  -      
02
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå vit - Torns IF svart  -      
02
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Konstgräshall, Ringsjövägen 2B, 241 39 Eslöv
Trollenäs IF vit - Södra Sandby IF  -      
02
09:45
lör
09:45    
F2012-2013, Tolvans IP
IF Lödde - Södra Sandby IF  -      
SEPTEMBER 2021
 
27
19:00
mån
19:00    
F2008-2009, Borgeby IP
Borgeby FK F08 - Södra Sandby IF   -      
 
26
13:00
sön
13:00    
Dam/F17, Limhamns IP, plan 1, konstgräs
Dam/F17 » 
IF Limhamn Bunkeflo - Södra Sandby IF F17
1  -  5  
26
12:30
sön
12:30    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Nosaby IF3  -  1  
26
11:30
sön
11:30    
P2012-2013, Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
Furulunds IK gul - Södra Sandby IF vit  -      
26
11:00
sön
11:00    
F2008-2009, Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
Uppåkra IF vit - Södra Sandby IF  -      
26
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Dalby IP konstgräs 5-manna väst 1
Dalby GIF vit - Södra Sandby IF  -      
26
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Åkarps IP B-plan 5-manna 2
Åkarps IF 2 - Södra Sandby IF blå  -      
26
09:30
sön
09:30    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - GIF Nike blå  -      
26
09:30
sön
09:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Kvarnby IK gul  -      
25
15:00
lör
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Åstorps FF
0  -  1  
25
14:00
lör
14:00    
Teamet Herr, Möllevallen IP, Skanör A-plan
Skanör Falsterbo IF - Team Sandby IF2  -  1  
25
12:45
lör
12:45    
F2012-2013, Lomma IP
Gif Nike 1 - Södra Sandby IF  -      
25
11:30
lör
11:30    
Dam/F17, Södra Sandby IP A-plan
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF Dam - Lilla Torg FF
5  -  0  
25
11:00
lör
11:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Bjärreds IF gul  -      
25
10:00
lör
10:00    
F2008-2009, Höllvikens IP plan 3 9-manna
BK Höllviken - Södra Sandby IF3  -  2  
25
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå vit - Trollenäs IF  -      
25
09:30
lör
09:30    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Gislövs IF svart  -      
24
19:00
fre
19:00    
F2006-2007, Södra Sandby IP gräsplan 2
Södra Sandby IF / Dalby GIF - Gärsnäs AIS/Hammenhögs IF/Liga 06 IF1  -  4  
23
18:00
tor
18:00    
P2012-2013, Flyinge IP (Träningsmatch)
GOF - Södra Sandby IF  -      
22
19:30
ons
19:30    
Dam/F17, Gröndals IP
Dam/F17 » 
IFK Kalmar - Södra Sandby IF F17
0  -  2  
 
19
15:00
sön
15:00    
P2010-2011, Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF  -      
19
14:00
sön
14:00    
Dam/F17, Sandskogens IP A-plan
Dam/F17 » 
IK Pandora FF - Södra Sandby IF Dam
0  -  3  
19
13:00
sön
13:00    
Teamet Herr, Västra Ingelstads IP A-plan
Västra Ingelstads IS - Team Sandby IF  -      
19
12:00
sön
12:00    
P2010-2011, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Södra Sandby IF blå vit  -      
19
10:30
sön
10:30    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Åkarps IF  -      
19
10:30
sön
10:30    
P2010-2011, Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
Hyllie IK grön/svart - Södra Sandby IF blå  -      
19
10:30
sön
10:30    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Sjöbo IF vit  -      
19
09:30
sön
09:30    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
19
09:30
sön
09:30    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Dösjöbro IF röd  -      
18
15:00
lör
15:00    
F2006-2007, Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Södra Sandby IF / Dalby GIF2  -  2  
18
13:00
lör
13:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Bjärreds IF röd  -      
18
12:00
lör
12:00    
P2012-2013, Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC gul - Södra Sandby IF  -      
17
18:00
fre
18:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 2
Södra Sandby IF - Lilla Torg FF2  -  3  
16
19:00
tor
19:00    
Herr, Borgeby IP E-plan konstgräs
Herr » 
Bjärreds IF - Södra Sandby IF
0  -  1  
15
19:30
ons
19:30    
Dam/F17, Södra Sandby IP konstgräs
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF F17 - Kristianstads DFF
5  -  1  
15
19:15
ons
19:15    
Herrjunior, Furehov IP, plan 5, konstgräs
Åhus Horna BK - Södra Sandby IF/Team Sandby IF3  -  3  
 
12
12:00
sön
12:00    
F2008-2009, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
FC Staffanstorp blå - Södra Sandby IF3  -  1  
12
11:45
sön
11:45    
F2012-2013, Åkarps IP
Åkarps IF 2 - Södra Sandby IF  -      
12
11:00
sön
11:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
12
10:00
sön
10:00    
F2006-2007, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF / Dalby GIF - GIF Nike (9m9)1  -  2  
12
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
FC Staffanstorp svart - Södra Sandby IF  -      
12
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Södra Sandby IF vit  -      
12
09:30
sön
09:30    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Lunds FF  -      
12
09:30
sön
09:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Åkarps IF svart  -      
12
09:30
sön
09:30    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - GIF Nike grön  -      
11
15:00
lör
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Fortuna FF
2  -  1  
11
13:00
lör
13:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Stehags AIF  -      
11
11:30
lör
11:30    
Dam/F17, Södra Sandby IP A-plan
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF Dam - Furulunds IK
6  -  4  
11
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
11
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå vit - Lunds BK vit  -      
11
08:30
lör
08:30    
P2014, Klostergården IP
P2014 » 
Lunds BK - Södra Sandby IF
  -      
09
19:15
tor
19:15    
Herrjunior, Södra Sandby IP konstgräs
Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Ramlösa Södra IF1  -  1  
08
18:15
ons
18:15    
F2008-2009, Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
Marieholms IS - Södra Sandby IF  -      
 
05
14:00
sön
14:00    
Dam/F17, Sjöbo IP A-plan
Dam/F17 » 
Sjöbo IF - Södra Sandby IF Dam
0  -  6  
05
13:00
sön
13:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF - Oxie SK2  -  0  
05
10:45
sön
10:45    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Eslövs BK röd  -      
05
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Lunds BOIS - Södra Sandby IF  -      
05
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF vit - Södra Sandby IF blå vit  -      
05
10:00
sön
10:00    
Dam/F17, Vångavallen, Trelleborg C-plan
Dam/F17 » 
Trelleborgs FF - Södra Sandby IF F17
1  -  7  
05
09:30
sön
09:30    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Värpinge IF röd  -      
04
14:05
lör
14:05    
P2010-2011, Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
04
13:15
lör
13:15    
P2014, Konstgräset
P2014 » 
Södra Sandby IF - Torna Hällestad
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Södra Sandby IF  -      
04
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Oxievångs IP
Oxie SK vit - Södra Sandby IF  -      
04
09:30
lör
09:30    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Trelleborgs FF blå  -      
03
18:30
fre
18:30    
Herrjunior, Lomma IP B-plan, konstgräs
GIF Nike - Södra Sandby IF/Team Sandby IF5  -  2  
03
18:15
fre
18:15    
Herr, Exercisfältet A-plan
Herr » 
IK Wormo - Södra Sandby IF
2  -  3  
AUGUSTI 2021
 
30
18:00
mån
18:00    
F2010-2011, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Dalby GIF  -      
 
29
15:00
sön
15:00    
Dam/F17, Södra Sandby IP A-plan
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF Dam - Vellinge IF
3  -  0  
29
14:00
sön
14:00    
P2012-2013, Romelevallen konstgräsplan 5-manna
Veberöds AIF - Södra Sandby IF blå  -      
29
12:30
sön
12:30    
Herrjunior, Konstgräset
Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Glumslövs FF grön0  -  3  
29
10:45
sön
10:45    
F2012-2013, Romelevallen
Veberöds AIF Svart - Södra Sandby IF  -      
29
10:30
sön
10:30    
F2008-2009, Svanvallen IP A-plan 9-manna
Maglasäte IF - Södra Sandby IF4  -  4  
29
09:30
sön
09:30    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Linero IF röd  -      
29
09:30
sön
09:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF vit  -      
28
15:00
lör
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Linero IF
1  -  4  
28
13:00
lör
13:00    
F2008-2009, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Lunds ff  -      
28
12:30
lör
12:30    
P2012-2013, Uppåkravallen
Uppåkra IF svart - Södra Sandby IF vit  -      
28
12:00
lör
12:00    
Teamet Herr, Konstgräset
Team Sandby IF - FC Näset2  -  3  
28
11:00
lör
11:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - BK Landora blå  -      
28
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå vit - Hörby FF svart  -      
28
09:30
lör
09:30    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Dalby GIF blå  -      
28
09:00
lör
09:00    
F2010-2011, Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
GIF Nike blå - Södra Sandby IF  -      
27
18:30
fre
18:30    
F2006-2007, Södra Sandby IP gräsplan 2
Södra Sandby IF / Dalby GIF - Heleneholms SK (9m9) (F16)18  -  0  
27
18:00
fre
18:00    
Dam/F17, Södra Sandby IP A-plan
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF F17 - Hyllie IK
5  -  0  
24
18:30
tis
18:30    
F2008-2009, Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
Södra Sandby IF - Kulladals FF blå8  -  2  
 
22
15:00
sön
15:00    
Herrjunior, Råå IP A-plan
Råå IF - Södra Sandby IF/Team Sandby IF5  -  3  
22
15:00
sön
15:00    
Dam/F17, Södra Sandby IP A-plan
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF Dam - Lunds BOIS
2  -  1  
22
14:00
sön
14:00    
Herr, Västra Karups IP A-plan
Herr » 
Västra Karups IF - Södra Sandby IF
1  -  2  
22
13:00
sön
13:00    
Teamet Herr, Erik Petters IP A-plan
Holmeja IS - Team Sandby IF  -      
22
12:00
sön
12:00    
P2010-2011, Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike vit - Södra Sandby IF blå vit  -      
22
11:30
sön
11:30    
F2008-2009, Harlösa IP B-plan 7-manna
Harlösa IF - Södra Sandby IF  -      
22
10:45
sön
10:45    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF grön  -      
22
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
Furulunds IK gul - Södra Sandby IF vit  -      
22
09:30
sön
09:30    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Kvarnby IK gul  -      
22
09:00
sön
09:00    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Malmö City FC svart  -      
22
sön
00:00    
Herrjunior, Sandbyvallen
Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Limhamns FF  -      
21
15:30
lör
15:30    
Dam/F17, Malmö IP
Dam/F17 » 
FC Rosengård - Södra Sandby IF F17
2  -  4  
21
10:30
lör
10:30    
F2012-2013, Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike röd - Södra Sandby IF  -      
21
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Stehags AIF  -      
20
18:30
fre
18:30    
F2006-2007, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF / Dalby GIF - Trelleborgs FF2  -  1  
20
18:00
fre
18:00    
P2010-2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Södra Sandby IF blå  -      
17
18:30
tis
18:30    
Dam/F17, Smörlyckans IP
Dam/F17 » 
Lunds SK - Södra Sandby IF Dam
1  -  0  
17
17:00
tis
17:00    
F2008-2009, Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Södra Sandby IF1  -  5  
 
15
12:30
sön
12:30    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Höganäs BK/Höganäs BK FF3  -  4  
15
10:30
sön
10:30    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Svedala IF vit  -      
15
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
FC Staffanstorp svart - Södra Sandby IF  -      
15
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Trollevallen 5-manna
Trollenäs IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
15
09:30
sön
09:30    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp blå  -      
14
15:00
lör
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Croatia Helsingborg KIF
1  -  0  
14
14:00
lör
14:00    
Teamet Herr, Ymorvallen A-plan
MF Pelister - Team Sandby IF  -      
14
11:30
lör
11:30    
P2010-2011, Ölyckevallen C-plan 7-manna
Löberöds IF - Södra Sandby IF  -      
14
11:00
lör
11:00    
P2012-2013, Dalhems IP A-plan 5-manna 1
BK Flagg röd/blå - Södra Sandby IF  -      
13
08:30
fre
08:30    
F2008-2009, Borta
 
SSIF F0809 - Pride Cup 13 Aug  -      
10
19:00
tis
19:00    
Teamet Herr, Sandbyvallen
Team Sandby IF - Skabersjö IF  -      
 
08
11:00
sön
11:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Kävlinge Harrie FF blå  -      
08
09:30
sön
09:30    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Ystads IF FF  -      
08
09:30
sön
09:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Staffanstorp United FC vit  -      
07
12:00
lör
12:00    
Herrjunior, Österås IP C-plan
Hässleholms IF - Södra Sandby IF/Team Sandby IF1  -  1  
07
11:00
lör
11:00    
Dam/F17, Sandbyvallen
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF F17 - Trelleborgs FF
14  -  1  
06
19:00
fre
19:00    
Herr, Åvallen Marieholm A-plan
Herr » 
Marieholms IS - Södra Sandby IF
0  -  2  
JULI 2021
 
31
12:00
lör
12:00    
Dam/F17, Ängelholms IP
Dam/F17 » 
Ängelholms FF - Södra Sandby IF dam
2  -  3  
 
25
14:00
sön
14:00    
Herr, Sandbyvallen
Herr » 
Södra Sandby IF - Bosnien Hercegovinas SK
  -      
 
04
16:00
sön
16:00    
Herrjunior, Nya Vallbjörka A-plan
Nosaby IF - Södra Sandby IF/Team Sandby IF  -      
04
11:00
sön
11:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp blå  -      
03
11:00
lör
11:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Team Sandby IF/Södra Sandby IF - Dösjöbro IF  -      
03
10:00
lör
10:00    
F2010-2011, Gräsplan 3 (Tränsingmatch F11)
Södra Sandby IF - Borgeby  -      
01
19:00
tor
19:00    
Teamet Herr, Gamla IP/Lindholmsvägen A-plan
Skabersjö IF - Team Sandby IF  -      
JUNI 2021
 
28
19:00
mån
19:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF/Team Sandby IF - GIF Nike6  -  0  
 
27
15:00
sön
15:00    
Dam/F17, Södra Sandby IP A-plan
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF Dam - Janstorps AIF
3  -  1  
27
14:15
sön
14:15    
Herrjunior, Råå IP A-plan
Råå IF ljusblå - Team Sandby IF/Södra Sandby IF2  -  3  
27
12:00
sön
12:00    
F2008-2009, Linero IP B-plan
Linero IF vit - Södra Sandby IF2  -  5  
24
19:00
tor
19:00    
Teamet Herr, Kronetorpsvallen C-plan
Arlövs BI - Team Sandby IF1  -  2  
22
19:00
tis
19:00    
Herr, Åbyvallen, Klippan A-plan
Herr » 
Klippans Förenade FF - Södra Sandby IF
2  -  0  
 
20
13:00
sön
13:00    
Dam/F17, Staffansvallen A-plan
Dam/F17 » 
FC Staffanstorp - Södra Sandby IF Dam
1  -  2  
20
12:00
sön
12:00    
Teamet Herr, Sandbyvallen
Team Sandby IF - Klågerups GIF  -      
20
11:00
sön
11:00    
F2010-2011, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - FC Möjligheten  -      
20
11:00
sön
11:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - FC Rosengård 1917 (7m7)14  -  8  
20
10:30
sön
10:30    
P2012-2013, Hyllie IP
Hyllie - Södra Sandby IF  -      
20
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Dalby GIF vit  -      
20
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Gräsplan 3
Torns - Södra Sandby IF   -      
20
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Dösjöbro IF röd  -      
19
12:00
lör
12:00    
F2008-2009, Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
Arlövs BI blå - Södra Sandby IF  -      
19
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Askeröd  -      
16
19:00
ons
19:00    
Herr, Sandbyvallen
Herr » 
Södra Sandby IF - Borstahusens BK
2  -  1  
16
19:00
ons
19:00    
Teamet Herr, Uppåkravallen
Uppåkra IF - Team Sandby IF  -      
15
19:00
tis
19:00    
Dam/F17, Södra Sandby IP A-plan alt Plan 2
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF F17 - IF Limhamn Bunkeflo
13  -  1  
 
13
13:00
sön
13:00    
F2008-2009, Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
FC Möjligheten (7m7) - Södra Sandby IF8  -  3  
13
11:30
sön
11:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Löberöds IF  -      
13
11:00
sön
11:00    
F2006-2007, Dalby IP
Backarna FF - Södra Sandby IF  -      
13
11:00
sön
11:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Team Sandby IF/Södra Sandby IF - FK Besa  -      
13
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Åkarps IF  -      
13
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
13
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Genarps IF  -      
12
15:00
lör
15:00    
Herr, Sandbyvallen
Herr » 
Södra Sandby IF - Kågeröds BoIF
4  -  2  
12
13:00
lör
13:00    
P2010-2011, Hörby IP konstgräs 7-manna 2
Hörby FF svart - Södra Sandby IF blå vit  -      
12
12:00
lör
12:00    
Dam/F17, Sandbyvallen
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF Dam - Åhus IF
6  -  0  
12
11:00
lör
11:00    
Herrjunior, Trollevallen A-plan
Trollenäs IF - Södra Sandby IF/Team Sandby IF5  -  4  
12
11:00
lör
11:00    
P2012-2013, Tornavallen B-plan 5-manna
Torna Hällestads IF - Södra Sandby IF blå  -      
12
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs
Lunds BK vit - Södra Sandby IF vit  -      
12
10:00
lör
10:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Harlösa IF  -      
12
09:30
lör
09:30    
F2006-2007, Sandbyvallen
Södra Sandby IF - Blentarps BK  -      
10
17:30
tor
17:30    
F2010-2011, Konstgräset (träningsmatch)
Södra Sandby IF - Dalby gif  -      
09
19:00
ons
19:00    
Herr, Sandbyvallen
Herr » 
Södra Sandby IF - Marieholms IS
2  -  0  
 
06
15:00
sön
15:00    
Herr, Bjärshögs IP A-plan
Herr » 
Åstorps FF - Södra Sandby IF
2  -  0  
06
13:00
sön
13:00    
F2006-2007, Vångavallen
Trelleborgs FF - Södra Sandby IF  -      
06
13:00
sön
13:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF - Kulladals FF blå4  -  4  
06
11:30
sön
11:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Stehags AIF  -      
06
11:30
sön
11:30    
Teamet Herr, Södra Sandby IP A-plan
Team Sandby IF - Arlövs BI4  -  1  
06
11:15
sön
11:15    
P2010-2011, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF svart - Södra Sandby IF blå  -      
06
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå vit - Linero IF vit  -      
05
14:00
lör
14:00    
F2006-2007, Borta
BK Höllviken - Södra Sandby IF  -      
05
14:00
lör
14:00    
Dam/F17, Södra Sandby IP A-plan
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF F17 - IFK Kalmar
1  -  2  
05
12:00
lör
12:00    
F2010-2011, Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
Ystads IF FF - Södra Sandby IF  -      
05
11:00
lör
11:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Limhamns FF  -      
05
11:00
lör
11:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Svedala IF vit  -      
05
10:30
lör
10:30    
F2012-2013, Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike röd - Södra Sandby IF  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Åkarps IF 2  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2014, Klostergården IP
P2014 » 
Lunds BK - Södra Sandby IF
  -      
05
10:00
lör
10:00    
F2008-2009, Flyinge IP A-plan 7-manna 1
GOF IF - Södra Sandby IF  -      
05
09:00
lör
09:00    
P2012-2013, Konstgräset (Träningsmatch födda 2013)
Södra Sandby IF - GIF Nike  -      
01
18:30
tis
18:30    
Dam/F17, Sandbyvallen
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF Dam - Eskilsminne DFF Dam
2  -  3  
MAJ 2021
 
30
11:30
sön
11:30    
P2010-2011, Trollevallen 7-manna 2
Trollenäs IF - Södra Sandby IF blå vit  -      
30
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Träningsmatch P2013
Gislövs IF - Södra Sandby IF  -      
30
10:30
sön
10:30    
P2012-2013, Husarängens IP
Eslövs BK röd - Södra Sandby IF blå  -      
30
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Staffansvallen plan 3
FC Staffanstorp blå - Södra Sandby IF  -      
30
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Värpinge IF röd  -      
30
10:00
sön
10:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Lunds FF svart  -      
29
13:30
lör
13:30    
F2008-2009, Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF - Södra Sandby IF7  -  1  
29
12:30
lör
12:30    
Dam/F17, Sandbyvallen
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF F17 - Kristianstad DFF F17/F19
5  -  2  
29
11:00
lör
11:00    
P2010-2011, Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Södra Sandby IF  -      
29
10:00
lör
10:00    
F2006-2007, Sandbyvallen
Södra Sandby IF - Lunds FF  -      
29
10:00
lör
10:00    
F2010-2011, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
FC Staffanstorp svart - Södra Sandby IF  -      
29
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Smörlyckan (Träningsmatch)
Lunds FF - Södra Sandby IF  -      
28
19:00
fre
19:00    
Herrjunior, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Södra Sandby IF/Team Sandby IF1  -  4  
28
18:30
fre
18:30    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Team Sandby IF/Södra Sandby IF - Glumslövs FF  -      
 
23
16:30
sön
16:30    
Herrjunior, Linero IP A-plan
Linero IF vit - Team Sandby IF/Södra Sandby IF4  -  5  
23
12:00
sön
12:00    
F2008-2009, Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
FC Möjligheten 2 - Södra Sandby IF  -      
23
10:00
sön
10:00    
F2006-2007, Borta
GIF Nike - Södra Sandby IF  -      
23
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Trelleborgs FF blå  -      
23
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Bjärreds IF gul  -      
22
13:00
lör
13:00    
Dam/F17, Södra Sandby IP A-plan
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF - Trelleborgs FF
6  -  0  
22
11:30
lör
11:30    
P2010-2011, Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
22
11:00
lör
11:00    
P2010-2011, Aggarpsvallen, konstgräs 2 7-manna 1
Svedala IF blå - Södra Sandby IF blå vit  -      
22
11:00
lör
11:00    
F2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF - Oxie SK4  -  3  
22
10:30
lör
10:30    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Höganäs BK/Höganäs BK FF2  -  1  
22
10:00
lör
10:00    
F2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Lunds BOIS  -      
22
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Linero IF röd  -      
22
09:30
lör
09:30    
P2012-2013, Uppåkravallen
Uppåkra IF svart - Södra Sandby IF vit  -      
 
16
12:00
sön
12:00    
F2006-2007, Klostergårdens IP
Lunds BK - Södra Sandby IF  -      
16
12:00
sön
12:00    
Dam/F17, Sandbyvallen
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF F17 - FC Rosengård F17
9  -  1  
16
11:00
sön
11:00    
F2008-2009, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - fc Staffanstorp  -      
16
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Linero  -      
16
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS blå - Södra Sandby IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS blå - Södra Sandby IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Sjöbo IP B-plan
Sjöbo IF vit - Södra Sandby IF blå  -      
16
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Borta
Torns IF - Södra Sandby IF  -      
15
12:00
lör
12:00    
P2010-2011, Svaleboskolan
Veberöd - Södra Sandby IF  -      
15
11:30
lör
11:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå vit - Staffanstorp United FC vit  -      
15
11:30
lör
11:30    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Dalby GIF  -      
15
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Torns IF svart  -      
15
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Dalby GIF  -      
15
09:00
lör
09:00    
P2010-2011, Gräsplan 2
Södra Sandby IF Blå - Bjärred Blå  -      
15
09:00
lör
09:00    
P2010-2011, Gräsplan 2
Södra Sandby IF Vit - Bjärred Röd  -      
 
09
14:00
sön
14:00    
Dam/F17, Sandbyvallen
Dam/F17 » 
Södra Sandby IF F17 - Eskilsminne IF F17
7  -  3  
09
11:30
sön
11:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Kävlinge Harrie FF blå  -      
09
11:30
sön
11:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Kävlinge Harrie FF blå  -      
09
11:30
sön
11:30    
P2012-2013, Borta
Sjöbo IF - Södra Sandby IF  -      
09
11:00
sön
11:00    
Herrjunior, Borta
Södra Sandby IF HJ - Lunds BK  -      
09
11:00
sön
11:00    
F2008-2009, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - GIF Nike  -      
09
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp blå  -      
09
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Borta, Linero IP B-plan B 5-manna
Linero IF - Södra Sandby IF  -      
09
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF vit  -      
09
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Borta
Sjöbo IF - Södra Sandby IF  -      
08
14:00
lör
14:00    
F2008-2009, Uppåkravallen
Uppåkra IF PF09 - Södra Sandby IF P0809  -      
08
11:00
lör
11:00    
F2010-2011, Borta
Dalby - Södra Sandby IF  -      
08
11:00
lör
11:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Värpinge IF röd  -      
08
11:00
lör
11:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Värpinge IF röd  -      
08
10:00
lör
10:00    
F2012-2013, Linero IP B-plan 5-manna B
Linero IF röd - Södra Sandby IF  -      
08
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Södra Sandby IF blå vit  -      
08
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Lb07  -      
08
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Staffanstorp United FC blå  -      
08
09:00
lör
09:00    
P2010-2011, Gräsplan 3
Hardeberga - Södra Sandby IF  -      
06
18:00
tor
18:00    
F2008-2009, Gräsplan 3
Södra Sandby IF PF0809 - Harlösa P09  -      
 
02
17:00
sön
17:00    
Dam/F17, Borta
Dam/F17 » 
Kristianstad DFF F17 - Södra Sandby IF F17
0  -  5  
02
12:00
sön
12:00    
F2010-2011, Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Södra Sandby IF  -      
02
12:00
sön
12:00    
P2010-2011, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Södra Sandby IF blå  -      
02
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Lunds FF  -      
02
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå vit - Torns IF svart  -      
02
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Södra Sandby IF vit  -      
01
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK röd - Södra Sandby IF  -      
01
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK röd - Södra Sandby IF  -      
APRIL 2021
 
18
sön
00:00    
F2010-2011, Borta
Åkarps IF - Södra Sandby IF  -      
18
sön
00:00    
F2012-2013, Borta
Uppåkra IF vit - Södra Sandby IF  -      
18
sön
00:00    
P2010-2011, Borta
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF  -      
18
sön
00:00    
P2010-2011, Borta
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF  -      
18
sön
00:00    
P2010-2011, Borta
Malmö IKF - Södra Sandby IF blå  -      
18
sön
00:00    
P2010-2011, Sandbyvallen
Södra Sandby IF blå vit - Kävlinge Harrie FF röd  -      
18
sön
00:00    
P2012-2013, Sandbyvallen
Södra Sandby IF blå - Torns IF svart  -      
18
sön
00:00    
P2012-2013, Borta
Furulunds IK svart - Södra Sandby IF vit  -      
 
11
sön
00:00    
F2010-2011, Sandbyvallen
Södra Sandby IF - Ystads IF FF  -      
11
sön
00:00    
F2012-2013, Sandbyvallen
Södra Sandby IF - GIF Nike röd  -      
11
sön
00:00    
P2010-2011, Sandbyvallen
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
11
sön
00:00    
P2010-2011, Sandbyvallen
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
11
sön
00:00    
P2010-2011, Sandbyvallen
Södra Sandby IF blå - Hyllie IK grön/svart  -      
11
sön
00:00    
P2010-2011, Borta
GIF Nike vit - Södra Sandby IF blå vit  -      
11
sön
00:00    
P2012-2013, Borta
Trollenäs IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
11
sön
00:00    
P2012-2013, Sandbyvallen
Södra Sandby IF vit - Kävlinge Harrie FF röd  -      
 
03
15:00
lör
15:00    
Herr, Konstgräset
 
Herr » 
Södra Sandby IF INSTÄLLD! - Nike
  -      
MARS 2021
 
27
15:00
lör
15:00    
Herr, Konstgräset
Herr » 
Södra Sandby IF UPPSKJUTEN! - Snogeröds IF
  -      
DECEMBER 2020
 
31
09:30
tor
09:30    
P2010-2011, Multiplanen Killebäck
Södra Sandby IF - Södra Sandby IF  -      
 
05
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Smörlyckans IP
Lunds FF - Södra Sandby IF - blå  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Smörlyckans IP
Lunds FF - Södra Sandby IF - vit  -      
 
Guldpartners
Silverpartners
Bronspartners
SSIF Polare