Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Södra Sandby IF

Spelade matcher
NOVEMBER 2020
 
22
11:00
sön
11:00    
PF2008-2009, Konstgräset
Södra Sandby IF - Internmatch  -      
OKTOBER 2020
 
25
11:00
sön
11:00    
PF2008-2009, Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
Marieholms IS - Södra Sandby IF vit  -      
24
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Konstgräset
Södra Sandby IF P11 - Södra Sandby IF P12  -      
24
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF P12 - Södra Sandby IF P11  -      
 
18
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Borta
Linero IF - Södra Sandby IF  -      
18
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Svalebo konstgräs
Veberöd m.f - Södra Sandby IF P11  -      
18
09:00
sön
09:00    
 
LBK Kick off Flickor 12 (9-manna) - Cup  -      
17
14:30
lör
14:30    
P2010-2011, Smörlyckans IP
Lunds BK - Södra Sandby IF Grupp 12  -      
17
12:00
lör
12:00    
F2006-2007, Borta
FC Staffanstorp (F14) - Södra Sandby IF  -      
17
11:00
lör
11:00    
P2012-2013, Borta
Askeröd - Södra Sandby IF blå  -      
17
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Borta
Askeröd - Södra Sandby IF vit  -      
17
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Smörlyckans IP
Lunds BK Kickoff - Södra Sandby IF Grupp 2  -      
15
18:45
tor
18:45    
PF2008-2009, Malm IP 7-manna 1
FC Rosengård - Södra Sandby IF blå  -      
 
11
12:00
sön
12:00    
F2006-2007, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Gärsnäs AIS (F14)  -      
11
11:30
sön
11:30    
P2010-2011, Trollevallen 7-manna 2
Trollenäs IF - Södra Sandby IF vit  -      
11
11:00
sön
11:00    
PF2008-2009, Oxievngs IP, konstgrs 7-manna 1
Oxie SK svart - Södra Sandby IF blå  -      
11
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp blå  -      
11
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Arlövs BI vit  -      
10
12:00
lör
12:00    
PF2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Linero IF vit  -      
10
10:30
lör
10:30    
P2010-2011, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
Dösjöbro IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
10
10:00
lör
10:00    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Linero IF  -      
 
04
15:00
sön
15:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp0  -  2  
04
15:00
sön
15:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp
0  -  2  
04
13:00
sön
13:00    
PF2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - FC Champions  -      
04
13:00
sön
13:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Sjöbo IF
1  -  2  
03
13:30
lör
13:30    
P2010-2011, Sorgenfri IP konstgrs 5-manna 1
Malmö City FC svart - Södra Sandby IF  -      
03
12:00
lör
12:00    
F2006-2007, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - BK Höllviken (F14)  -      
03
11:00
lör
11:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Löberöds IF  -      
03
10:00
lör
10:00    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Hyllie IK  -      
03
10:00
lör
10:00    
P2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Lilla Torg FF3  -  12
03
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - IF Lödde gul  -      
03
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF vit - Värpinge IF vit  -      
03
09:00
lör
09:00    
F2010-2011, Lomma IP B-plan, konstgrs 7-manna 1
GIF Nike Röd - Södra Sandby IF  -      
02
18:00
fre
18:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Bjärreds IF vit  -      
02
18:00
fre
18:00    
PF2008-2009, Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Askeröds IF  -      
SEPTEMBER 2020
 
27
16:00
sön
16:00    
Herr, Lunnarps IP A-Plan
Herr » 
Lunnarps BK - Södra Sandby IF
2  -  2  
27
12:00
sön
12:00    
F2012-2013, Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo vit - Södra Sandby IF  -      
27
12:00
sön
12:00    
P2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Ifö Bromölla IF2  -  3  
27
11:00
sön
11:00    
P2010-2011, Smrlyckans IP, konstgrs 7-manna 1
Lunds FF grön - Södra Sandby IF vit  -      
27
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - FC Möjligheten vit  -      
27
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
27
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Fgelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
26
13:00
lör
13:00    
F2004-2005, Västergårds IP 11
Eskilsminne DFF - Södra Sandby IF1  -  2  
26
13:00
lör
13:00    
Dam, Västergårds IP 11
Dam » 
Eskilsminne DFF - Södra Sandby IF
1  -  2  
26
11:00
lör
11:00    
PF2008-2009, Tornvallen, Stngby konstgrs 7-manna 2
Torns IF - Södra Sandby IF blå  -      
26
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Hörby FF svart  -      
26
09:30
lör
09:30    
P2012-2013, Uppkravallen
Uppåkra IF gul - Södra Sandby IF vit  -      
25
18:00
fre
18:00    
PF2008-2009, Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - FC Staffanstorp blå  -      
23
19:00
ons
19:00    
P2004-2005, Södra Sandby IP konstgräs
Södra Sandby IF - Skanör Falsterbo IF3  -  7  
 
20
15:00
sön
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Hjärsås/Värestorps IF
5  -  0  
20
14:00
sön
14:00    
F2006-2007, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Dalby GIF (F14)  -      
20
11:15
sön
11:15    
PF2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Malmö FF Vit  -      
20
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Harrie FF blå  -      
20
10:30
sön
10:30    
P2004-2005, Klostergårdens IP
Lunds BK 2 - Södra Sandby IF12  -  0  
20
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Linero IF vit  -      
20
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Torns IF svart  -      
20
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Staffanstorp United FC svart  -      
19
15:00
lör
15:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Växjö DFF f172  -  5  
19
15:00
lör
15:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - FC Rosengård 1917
2  -  5  
19
10:30
lör
10:30    
P2010-2011, Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike svart - Södra Sandby IF  -      
19
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Staffanstorp United FC lila  -      
19
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Dalby  -      
19
09:30
lör
09:30    
F2010-2011, Uppkravallen, konstgrs 7-manna 1
Uppåkra IF - Södra Sandby IF  -      
18
18:00
fre
18:00    
PF2008-2009, Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF  -      
16
17:30
ons
17:30    
P2010-2011, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Torna Hällestad  -      
 
13
12:00
sön
12:00    
F2004-2005, Mariedals IP A-plan
FC Rosengård F17 - Södra Sandby IF0  -  1  
13
12:00
sön
12:00    
F2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Trelleborgs FF blå  -      
13
12:00
sön
12:00    
P2012-2013, Trollevallen 5-manna
Trollenäs IF vit - Södra Sandby IF vit  -      
13
12:00
sön
12:00    
Dam, Mariedals IP A-plan
Dam » 
Lilla Torg FF - Södra Sandby IF
0  -  1  
13
11:30
sön
11:30    
F2006-2007, Borta
Lunds BK (F14) - Södra Sandby IF  -      
13
11:00
sön
11:00    
P2010-2011, Sjbo IP konstgrs 7 manna 2
Sjöbo IF blå - Södra Sandby IF vit  -      
12
14:00
lör
14:00    
Herr, Gärsvalla IP A-plan
Herr » 
Gärsnäs AIS - Södra Sandby IF
4  -  1  
12
13:30
lör
13:30    
F2006-2007, Borta
Backarna FF (F14) - Södra Sandby IF  -      
12
11:00
lör
11:00    
P2012-2013, Hgalids IP C-plan 5-manna 1
Kävlinge GoIF röd - Södra Sandby IF blå  -      
12
10:30
lör
10:30    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Furulunds IK svart  -      
12
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
12
09:15
lör
09:15    
F2012-2013, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 - Södra Sandby IF  -      
09
18:00
ons
18:00    
F2006-2007, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Kulladals FF (F14)  -      
 
06
16:00
sön
16:00    
P2004-2005, Husiegårds IP A-plan
Husie IF - Södra Sandby IF5  -  4  
06
15:00
sön
15:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - Hyllie IK
6  -  1  
06
13:30
sön
13:30    
PF2008-2009, Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF blå - Södra Sandby IF vit  -      
06
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF vit - GIF Nike blå  -      
06
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - GIF Nike blå  -      
06
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Lunds BK vit  -      
06
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF blå - Dösjöbro IF vit  -      
06
09:00
sön
09:00    
F2010-2011, Lomma IP B-plan, konstgrs 7-manna 1
GIF Nike Rd - Södra Sandby IF  -      
05
15:00
lör
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Janstorps AIF
2  -  1  
05
11:00
lör
11:00    
PF2008-2009, Dalby IP 7-manna st
Dalby GIF - Södra Sandby IF blå  -      
05
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Hgalids IP, B-plan 7-manna 1
Kävlinge GoIF - Södra Sandby IF blå  -      
04
18:00
fre
18:00    
P2010-2011, Romelevallen konstgrsplan 5-manna
Veberöds AIF svart - Södra Sandby IF  -      
02
18:30
ons
18:30    
F2004-2005, Vilans IP A-plan
Södra Sandby IF - Kristianstads DFF5  -  3  
AUGUSTI 2020
 
30
14:00
sön
14:00    
F2004-2005, Värendsvallen
Växjö DFF - Södra Sandby IF2  -  1  
30
14:00
sön
14:00    
P2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - FC Trelleborg blå1  -  8  
30
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Frs & Frosta Arena, Hr konstgrs 7-manna 2
Höörs IS vit - Södra Sandby IF vit  -      
30
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Borta
Dalby - Södra Sandby IF  -      
29
14:30
lör
14:30    
Dam, Gunnesbo Gård A-plan
Dam » 
Lunds BOIS - Södra Sandby IF
0  -  0  
29
10:45
lör
10:45    
F2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp vit  -      
29
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Trollevallen 5-manna
Trollenäs IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
29
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Torna Hällestads IF  -      
29
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Höörs IS blå  -      
29
09:30
lör
09:30    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Dösjöbro IF röd  -      
29
09:30
lör
09:30    
PF2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Maglasäte IF  -      
28
19:00
fre
19:00    
Herr, Dalby IP konstgrs
Herr » 
Dalby GIF - Södra Sandby IF
3  -  2  
28
18:30
fre
18:30    
F2006-2007, Borta
Oxie SK (F14) - Södra Sandby IF  -      
28
18:00
fre
18:00    
PF2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Linero IF röd  -      
26
19:30
ons
19:30    
Dam, Uppkravallen, konstgrs 1
Dam » 
Uppåkra IF - Södra Sandby IF
3  -  2  
24
18:30
mån
18:30    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - FC Rosengård3  -  0  
 
23
15:00
sön
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - IFK Osby
4  -  1  
23
14:00
sön
14:00    
P2004-2005, Västergårds IP 11
Eskilsminne IF 2 - Södra Sandby IF7  -  6  
23
10:00
sön
10:00    
F2012-2013, Malmö IP 5-manna 1
FC Rosengård - Södra Sandby IF  -      
23
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Klostergrdens IP plan 5 5-manna
Lunds BK vit - Södra Sandby IF vit  -      
22
11:15
lör
11:15    
Dam, Vellinge IP stranplan
Dam » 
Vellinge IF - Södra Sandby IF
3  -  1  
22
11:00
lör
11:00    
P2010-2011, Svalebo
Veberöds AIF - Södra Sandby IF vit  -      
22
11:00
lör
11:00    
P2010-2011, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
Stehags AIF blå - Södra Sandby IF blå  -      
22
10:00
lör
10:00    
F2006-2007, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Limhamn Bunkeflo 07 (F14)  -      
22
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Genarps IF  -      
22
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 2
Södra Sandby IF blå - Lunds BK gul  -      
21
18:30
fre
18:30    
PF2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - GIF Nike  -      
19
19:00
ons
19:00    
Dam, Harlyckan 3, konstgräs
Dam » 
Högaborgs BK - Södra Sandby IF
3  -  2  
 
16
19:00
sön
19:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - Furulunds IK
3  -  2  
16
13:00
sön
13:00    
F2010-2011, Vstergrds IP 2
Eskilsminne IF blå - Södra Sandby IF  -      
16
12:30
sön
12:30    
PF2008-2009, Dalhems IP A-plan 7-manna 2
Backarnas FF - Södra Sandby IF vit  -      
16
12:00
sön
12:00    
F2004-2005, Rydebäcks IP
Fortuna FF - Södra Sandby IF0  -  3  
16
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Dalby GIF 1  -      
15
13:00
lör
13:00    
Herr, Staffansvallen A-plan
Herr » 
Staffanstorp United FC - Södra Sandby IF
2  -  5  
15
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Värpinge IF  -      
15
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC blå - Södra Sandby IF  -      
14
18:00
fre
18:00    
PF2008-2009, Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - FC Staffanstorp vit  -      
12
18:45
ons
18:45    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Rydsgårds AIF
3  -  4  
11
19:00
tis
19:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - IFK Trelleborg FK
3  -  2  
 
09
18:00
sön
18:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - IF Limhamn Bunkeflo4  -  0  
08
14:00
lör
14:00    
Herr, Arkelstorps IP A-plan
Herr » 
VMA IK - Södra Sandby IF
7  -  1  
08
10:00
lör
10:00    
PF2008-2009, Askeröd
Askeröd - Södra Sandby IF  -      
 
01
15:00
lör
15:00    
Herr, Blekevallen A-plan
Herr » 
Vanneberga IF - Södra Sandby IF
3  -  3  
JULI 2020
 
25
14:00
lör
14:00    
Herr, Sdra Sandby IP A-plan
Herr » 
Sdra Sandby IF - Torns IF P19
  -      
25
11:30
lör
11:30    
F2004-2005, Borta
Malmö FF F06 - Södra Sandby IF  -      
 
18
14:00
lör
14:00    
Herr, Sdra Sandby IP A-plan
Herr » 
Sdra Sandby IF - Ariana FC
  -      
 
11
13:00
lör
13:00    
Herr, Uppkravallen A-Plan
Herr » 
Uppkra IF - Sdra Sandby IF
  -      
 
01
19:00
ons
19:00    
F2004-2005, Staffansvallen A-plan
FC Staffanstorp - Södra Sandby IF2  -  2  
JUNI 2020
 
21
14:00
sön
14:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - IFK Kalmar4  -  2  
21
sön
00:00    
F2004-2005, Borta
Borgeby FK röd (9m) - Södra Sandby IF (9m)  -      
18
19:00
tor
19:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF vit - Kvarnby IK  -      
16
19:00
tis
19:00    
Herrjunior, Romelevallen A-plan
Veberöds AIF - Södra Sandby IF vit  -      
16
19:00
tis
19:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Höörs IS
  -      
 
14
16:00
sön
16:00    
Herrjunior, Hörby IP A-plan
Hörby FF - Södra Sandby IF blå  -      
14
13:00
sön
13:00    
F2004-2005, Staffansvallen A-plan
FC Staffanstorp - Södra Sandby IF  -      
14
13:00
sön
13:00    
P2004-2005, Sandbyvallen
Södra Sandby IF - Nosaby IF  -      
14
13:00
sön
13:00    
Dam, Staffansvallen A-plan
Dam » 
FC Staffanstorp - Södra Sandby IF
  -      
14
12:30
sön
12:30    
F2006-2007, Borta
Oxie SK (F06) - Södra Sandby IF  -      
14
11:30
sön
11:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Trollenäs IF  -      
14
11:30
sön
11:30    
PF2008-2009, Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Södra Sandby IF vit  -      
14
11:00
sön
11:00    
F2004-2005, Gärsvalla IP A-plan
Gärsnäs AIS - Södra Sandby IF (9m)  -      
14
sön
00:00    
F2004-2005, Sandbyvallen
Södra Sandby IF (9m) - Dösjöbro IF (9m)  -      
13
15:00
lör
15:00    
F2004-2005, Västergårds IP 11
Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF - Södra Sandby IF4  -  3  
13
14:00
lör
14:00    
F2006-2007, Klostergårdens IP
Lunds BK (F07) - Södra Sandby IF  -      
13
11:30
lör
11:30    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - Bara GoIF röd  -      
13
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Dösjöbro IF röd  -      
13
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Södra Sandby IF  -      
13
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Sjöbo  -      
12
19:00
fre
19:00    
PF2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Borgeby FK  -      
12
19:00
fre
19:00    
Herr, Dalby IP A-plan
Herr » 
Dalby GIF - Södra Sandby IF
  -      
10
19:00
ons
19:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF  -      
 
07
16:00
sön
16:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Eskilsminne DFF  -      
07
16:00
sön
16:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - Eskilsminne DFF
  -      
07
13:00
sön
13:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF blå - Tyringe IF  -      
07
10:30
sön
10:30    
F2010-2011, Sderslttshallens IP plan 1
Trelleborgs FF blå - Södra Sandby IF  -      
07
10:00
sön
10:00    
F2006-2007, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Lunds BK (F06)  -      
07
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde gul - Södra Sandby IF blå  -      
07
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Linero IF vit  -      
07
09:45
sön
09:45    
F2012-2013, Borta
Dalby GIF - Södra Sandby IF  -      
07
09:30
sön
09:30    
P2010-2011, Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF vit - Södra Sandby IF vit  -      
07
sön
00:00    
F2004-2005, Borta
Gärsnäs AIS - Södra Sandby IF (9m)  -      
06
15:00
lör
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Lunnarps BK
  -      
06
12:00
lör
12:00    
F2004-2005, Borta
GIF Nike P06 - Södra Sandby IF  -      
06
11:00
lör
11:00    
F2004-2005, Limhamns IP, plan 1, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - Södra Sandby IF  -      
06
10:00
lör
10:00    
F2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Askeröds IF  -      
06
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Askeröds If  -      
06
10:00
lör
10:00    
PF2008-2009, Brovallen, Bunkeflo
LB07 - SSIF C   -      
05
19:00
fre
19:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP gräsplan 2
Södra Sandby IF (9m) - IFK Klagshamn  -      
05
19:00
fre
19:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF vit - Ystads IF FF  -      
05
18:30
fre
18:30    
PF2008-2009, Askeröds IP B-plan 7-manna 1
Askeröds IF - Södra Sandby IF blå  -      
03
19:00
ons
19:00    
Herr, Sjöbo IP A-plan
Herr » 
Sjöbo IF - Södra Sandby IF
  -      
MAJ 2020
 
31
15:30
sön
15:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Lunds FF grön  -      
31
15:00
sön
15:00    
Herr, Hjärsås IP A-plan
Herr » 
Hjärsås/Värestorps IF - Södra Sandby IF
  -      
31
14:00
sön
14:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Värpinge IF  -      
31
13:00
sön
13:00    
F2004-2005, Smörlyckans IP Plan 3
Lunds FF (9m) - Södra Sandby IF (9m)0  -  19
31
13:00
sön
13:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Kävlinge  -      
31
12:00
sön
12:00    
PF2008-2009, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
FC Staffanstorp blå - Södra Sandby IF vit  -      
31
10:00
sön
10:00    
F2006-2007, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Kulladals FF (F06)  -      
31
sön
00:00    
Herr, Sandbyvallen
Herr » 
Södra Sandby IF - Oxie SK
  -      
30
12:00
lör
12:00    
F2006-2007, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Dösjöbro IF (F07)  -      
30
12:00
lör
12:00    
P2004-2005, Borta
Hässleholm IF - Södra Sandby IF  -      
30
11:00
lör
11:00    
F2004-2005, Rosengårds IP Huvudarenan
FC Rosengård 1917 - Södra Sandby IF  -      
30
11:00
lör
11:00    
Herrjunior, Svarta Led konstgräs
Sölvesborgs GoIF - Södra Sandby IF blå  -      
30
11:00
lör
11:00    
Dam, Rosengårds IP Huvudarenan
Dam » 
FC Rosengård 1917 - Södra Sandby IF
  -      
30
10:00
lör
10:00    
F2012-2013, Borta
Linero IF - Södra Sandby IF  -      
30
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - GIF Nike gul  -      
30
09:00
lör
09:00    
F2010-2011, Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike Blå - Södra Sandby IF  -      
29
19:00
fre
19:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp  -      
29
18:30
fre
18:30    
Herrjunior, Lomma IP B-plan, konstgräs
GIF Nike - Södra Sandby IF vit  -      
29
18:30
fre
18:30    
PF2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Torns IF  -      
26
19:00
tis
19:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Lilla Torg FF  -      
26
19:00
tis
19:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - Lilla Torg FF
  -      
25
19:00
mån
19:00    
Herr, Linero IP A-plan
Herr » 
Linero IF - Södra Sandby IF
  -      
 
24
15:00
sön
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Gärsnäs AIS
  -      
24
11:00
sön
11:00    
PF2008-2009, Dalby IP
Dalby GIF - SSIF C  -      
24
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Borta
Åkarp - Södra Sandby IF  -      
23
10:00
lör
10:00    
PF2008-2009, LInero IP
Linero IF - SSIF B  -      
22
19:00
fre
19:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF vit - Uppåkra IF  -      
22
10:30
fre
10:30    
F2004-2005, Borta
Malmö FF P08 - Södra Sandby IF  -      
21
10:30
tor
10:30    
F2006-2007, Uppåkravallen
Uppåkra IF (F07) - Södra Sandby IF  -      
20
19:00
ons
19:00    
F2004-2005, Borta
Bjärreds IF P06 - Södra Sandby IF  -      
20
19:00
ons
19:00    
Herr, Kämpavallen A-plan
Herr » 
Janstorps AIF - Södra Sandby IF
  -      
 
17
13:00
sön
13:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Dalby  -      
17
13:00
sön
13:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Teknologkårens IF LTH
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P2010-2011, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC lila - Södra Sandby IF blå  -      
17
11:00
sön
11:00    
F2004-2005, Hyllie IP A-plan
Hyllie IK - Södra Sandby IF  -      
17
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Skanr Falsterbo IF rd - Sdra Sandby IF bl  -      
17
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Svedala IF svart - Sdra Sandby IF bl  -      
17
11:00
sön
11:00    
Dam, Hyllie IP A-plan
Dam » 
Hyllie IK - Södra Sandby IF
  -      
17
10:00
sön
10:00    
F2006-2007, Brovallen B-plan
IF Limhamn Bunkeflo (F06) - Södra Sandby IF  -      
17
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Sdra Sandby IF bl - Skanr Falsterbo IF rd  -      
17
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Sdra Sandby IF bl - Skanr Falsterbo IF rd  -      
17
10:00
sön
10:00    
PF2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Marieholms IS  -      
17
09:30
sön
09:30    
P2010-2011, Kronetorpsvallen B-plan 5-manna 1
Arlövs BI vit - Södra Sandby IF  -      
17
09:00
sön
09:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Vellinge IF vit - Sdra Sandby IF bl  -      
17
09:00
sön
09:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Skanr Falsterbo IF rd - Sdra Sandby IF bl  -      
16
15:00
lör
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Dalby GIF
  -      
16
12:00
lör
12:00    
F2004-2005, Vilans IP A-plan
Kristianstads DFF - Södra Sandby IF  -      
16
12:00
lör
12:00    
F2004-2005, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - IF Lödde P06  -      
16
12:00
lör
12:00    
Herrjunior, Ymorvallen A-plan
FC Trelleborg 2 - Södra Sandby IF vit  -      
16
10:00
lör
10:00    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - GIF Nike Blå  -      
16
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Borta
Linero - Södra Sandby IF  -      
16
10:00
lör
10:00    
PF2008-2009, Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF - Södra Sandby IF blå  -      
16
09:30
lör
09:30    
P2010-2011, Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Södra Sandby IF vit  -      
15
19:00
fre
19:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF blå - Eslövs BK 2  -      
15
18:30
fre
18:30    
F2004-2005, Södra Sandby IP gräsplan 2
Södra Sandby IF (9m) - Linero IF17  -  2  
12
19:30
tis
19:30    
Herr, Sjöbo IP konstgräs
Herr » 
Sjöbo IF - Södra Sandby IF
  -      
12
18:00
tis
18:00    
F2004-2005, Dalhems IP A-plan
Backarnas FF - Södra Sandby IF (9m)3  -  8  
12
17:00
tis
17:00    
F2010-2011, Borta
Dalby - Södra Sandby IF  -      
 
10
16:00
sön
16:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Lunds BOIS  -      
10
16:00
sön
16:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - Lunds BOIS
  -      
10
14:30
sön
14:30    
Herrjunior, Smörlyckans IP Plan 2
Lunds FF - Södra Sandby IF blå  -      
10
13:00
sön
13:00    
Herrjunior, Smörlyckan
Lunds ff - Södra Sandby IF  -      
10
13:00
sön
13:00    
PF2008-2009, Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
FC Champions - Södra Sandby IF vit  -      
10
10:00
sön
10:00    
F2006-2007, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Gärsnäs AIS (F06)  -      
10
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
FC Staffanstorp vit - Södra Sandby IF  -      
10
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - GIF Nike röd  -      
09
14:00
lör
14:00    
Herr, Osby IP A-plan
Herr » 
IFK Osby - Södra Sandby IF
  -      
09
13:45
lör
13:45    
PF2008-2009, Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 2
Malmö FF Vit - Södra Sandby IF blå  -      
09
13:00
lör
13:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF vit - BK Olympic 2  -      
09
12:00
lör
12:00    
F2004-2005, Borta
Kristianstad DFF - Södra Sandby IF  -      
09
11:00
lör
11:00    
P2004-2005, Borta
Skanör-falsterbo IF - Södra Sandby IF  -      
09
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Genarps IF  -      
09
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Borta
Tröllenäs IF - Södra Sandby IF  -      
08
19:00
fre
19:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Växjö DFF  -      
05
19:15
tis
19:15    
Herr, Södra Sandby IP konstgräs
Herr » 
Södra Sandby IF - AIF Barrikaden
  -      
05
19:00
tis
19:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Vellinge IF  -      
05
19:00
tis
19:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - Vellinge IF
  -      
 
03
15:00
sön
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Staffanstorp United FC
  -      
03
13:30
sön
13:30    
P2004-2005, Gräsplan 2
Södra Sandby IF - Husie IF  -      
03
12:00
sön
12:00    
P2012-2013, Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
Södra Sandby IF vit - GIF Nike bl  -      
03
11:30
sön
11:30    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF blå - Stehags AIF  -      
03
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
Kvarnby IK svart (Värdförening) - Södra Sandby IF vit  -      
03
10:00
sön
10:00    
F2006-2007, Dalhems IP A-plan
Backarnas FF (F06) - Södra Sandby IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Södra Sandby IF vit  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Kävlinge GoIF  -      
03
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
Södra Sandby IF vit - GIF Nike bl  -      
03
10:00
sön
10:00    
PF2008-2009, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Kulladals FF  -      
02
15:30
lör
15:30    
F2004-2005, Borta
FC Rosengård - Södra Sandby IF  -      
02
15:30
lör
15:30    
F2004-2005, Malmö IP
FC Rosengård - Södra Sandby IF  -      
02
14:00
lör
14:00    
F2004-2005, Ljungvalla IP A-plan
Furulunds IK - Södra Sandby IF  -      
02
14:00
lör
14:00    
Herrjunior, Kulladals IP A-Plan
Kulladals FF - Södra Sandby IF vit  -      
02
14:00
lör
14:00    
Dam, Ljungvalla IP A-plan
Dam » 
Furulunds IK - Södra Sandby IF
  -      
02
11:30
lör
11:30    
F2006-2007, Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Lunds FF (F07)  -      
02
10:00
lör
10:00    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - FC Rosengård  -      
01
11:00
fre
11:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Svedala IF4  -  2  
01
10:00
fre
10:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Linero IF  -      
APRIL 2020
 
26
14:00
sön
14:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - VMA IK
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Uppåkra IF svart  -      
25
16:00
lör
16:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Högaborgs BK  -      
25
16:00
lör
16:00    
Dam, Södra Sandby IP A-plan
Dam » 
Södra Sandby IF - Högaborgs BK
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P2010-2011, Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Södra Sandby IF blå  -      
25
11:30
lör
11:30    
F2010-2011, Borgeby IP B-plan
Borgeby FK - Södra Sandby IF  -      
25
11:00
lör
11:00    
F2004-2005, Borta
Södra Sandby IF - Bjärreds IF  -      
25
11:00
lör
11:00    
Herr, Dalhems IP A-plan
Herr » 
BK Flagg - Södra Sandby IF
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Lunds BK gul  -      
25
10:00
lör
10:00    
P2012-2013, Konstgräset
Södra Sandby IF - Torns IF  -      
24
18:30
fre
18:30    
Herrjunior, Vellinge IP Östranplan
Vellinge FF - Södra Sandby IF vit  -      
24
18:30
fre
18:30    
P2004-2005, Konstgräset
Södra Sandby IF - Trollenäs IF  -      
24
18:00
fre
18:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP konstgräs
Södra Sandby IF (9m) - Borgeby FK röd (9m)  -      
21
18:15
tis
18:15    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Ariana FC
  -      
 
19
17:00
sön
17:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF vit - Staffanstorps United FC 2  -      
19
12:30
sön
12:30    
F2004-2005, Vellinge IP Östranplan
Vellinge IF - Södra Sandby IF (9m)  -      
19
12:30
sön
12:30    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Veberöds AIF  -      
19
12:00
sön
12:00    
F2004-2005, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
IFK Trelleborg FK - Södra Sandby IF  -      
19
12:00
sön
12:00    
Dam, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Dam » 
IFK Trelleborg FK - Södra Sandby IF
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Tygelsjö IK svart - Södra Sandby IF vit  -      
19
11:00
sön
11:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Vellinge IF gul  -      
19
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF vit - Tygelsjö IK svart  -      
19
10:00
sön
10:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF vit - Vellinge IF gul  -      
19
09:00
sön
09:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Vellinge IF gul - Södra Sandby IF vit  -      
19
09:00
sön
09:00    
P2012-2013, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Tygelsjö IK svart - Södra Sandby IF vit  -      
18
15:00
lör
15:00    
Herrjunior, Furehov IP plan 1
Åhus Horna BK - Södra Sandby IF blå  -      
18
14:00
lör
14:00    
Herr, Granhällans IP A-Plan
Herr » 
Rydsgårds AIF - Södra Sandby IF
  -      
18
11:30
lör
11:30    
F2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF - FC Staffanstorp vit  -      
18
11:00
lör
11:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Fortuna FF  -      
18
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Stehags AIF blå  -      
18
10:00
lör
10:00    
P2010-2011, Uppåkravallen
Uppåkra IF vit - Södra Sandby IF  -      
16
19:00
tor
19:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP konstgräs
Södra Sandby IF - Uppåkra IF  -      
16
19:00
tor
19:00    
Dam, Södra Sandby IP konstgräs
Dam » 
Södra Sandby IF - Uppåkra IF
  -      
14
18:00
tis
18:00    
P2010-2011, Knutsvallen B-plan 7-manna 2
Hardeberga BK - Södra Sandby IF vit  -      
13
14:30
mån
14:30    
Herrjunior, Mariedals IP konstgräs
Lilla Torg FF - Södra Sandby IF vit  -      
13
11:00
mån
11:00    
F2010-2011, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken vit - Södra Sandby IF  -      
13
11:00
mån
11:00    
P2010-2011, Dalby IP 7-manna väst
Dalby GIF 1 - Södra Sandby IF blå  -      
 
12
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Dalby GIF 3  -      
11
15:00
lör
15:00    
Herr, Södra Sandby IP A-plan
Herr » 
Södra Sandby IF - Vanneberga IF
  -      
11
12:30
lör
12:30    
Herrjunior, Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF blå - Perstorp Bälinge IK  -      
10
19:00
fre
19:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP konstgräs
Södra Sandby IF (9m) - Dösjöbro IF (9m)  -      
MARS 2020
 
29
18:00
sön
18:00    
Herr, Södra Sandby IP konstgräs
Herr » 
Södra Sandby IF - KSF Kosova IF
  -      
29
13:30
sön
13:30    
PF2008-2009, Konstgräset
 
Södra Sandby IF - Träningsmatcher  -      
29
12:00
sön
12:00    
Herrjunior, Borta
Hässleholm IF - Södra Sandby IF7  -  0  
29
12:00
sön
12:00    
Dam, Borta
Dam » 
Dösjöbro IF - Södra Sandby IF
  -      
28
14:00
lör
14:00    
P2010-2011, Torn IP
Torn if - Södra Sandby IF  -      
28
13:00
lör
13:00    
Herrjunior, Borta
Linero - Södra Sandby IF3  -  2  
28
09:30
lör
09:30    
P2012-2013, Genarp
Genarp - Södra Sandby IF  -      
 
22
15:00
sön
15:00    
Herrjunior, Borta
Dalby - Södra Sandby IF0  -  0  
22
13:00
sön
13:00    
Herr, Södra Sandby IP konstgräs
Herr » 
Södra Sandby IF - Linero IF
  -      
22
11:00
sön
11:00    
F2006-2007, Borta
Blentarps BK - Södra Sandby IF  -      
22
10:00
sön
10:00    
F2010-2011, Konstgräset
Södra Sandby Idrottsförening - Staffanstorp  -      
22
10:00
sön
10:00    
PF2008-2009, Linero IP
Linero - SSIF C  -      
21
12:00
lör
12:00    
Herrjunior, Borta
Furulund - Södra Sandby IF5  -  2  
 
15
15:00
sön
15:00    
P2004-2005, Konstgräset
Södra Sandby IF - IF Lödde  -      
15
14:00
sön
14:00    
Herrjunior, Svalebo, Konstgräs
Veberöds AIF - Södra Sandby IF2  -  3  
15
10:00
sön
10:00    
F2006-2007, Konstgräset
Södra Sandby IF - Åkarps IF  -      
14
13:00
lör
13:00    
Herr, Södra Sandby IP konstgräs
Herr » 
Södra Sandby IF - Tomelilla IF
  -      
14
09:00
lör
09:00    
P2010-2011, Konstgräset 5-manna
Ssif P11 - Dalby  -      
13
19:00
fre
19:00    
Herrjunior, Borta
Asmundtorp - Södra Sandby IF0  -  9  
 
08
15:00
sön
15:00    
Herr, Södra Sandby IP konstgräs
Herr » 
Södra Sandby IF - Lunds BK U19
  -      
08
14:15
sön
14:15    
P2004-2005, Kirsebergs IP, konstgräs
Bk Flagg - Södra Sandby IF  -      
08
13:00
sön
13:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP konstgräs
Södra Sandby IF - Svedala IF6  -  1  
08
11:00
sön
11:00    
PF2008-2009, Konstgräset
F0809 B - Lunds BK  -      
07
15:30
lör
15:30    
Herrjunior, Borta
Staffanstorp - Södra Sandby IF1  -  2  
07
15:00
lör
15:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP konstgräs
Södra Sandby IF - Hyllie IK5  -  1  
06
18:30
fre
18:30    
P2004-2005, Konstgräset
Södra Sandby IF - Södra Sandby IF Dam  -      
06
18:30
fre
18:30    
Dam, Borta
Dam » 
Södra Sandby IF - Södra Sandby IF
  -      
05
17:30
tor
17:30    
F2010-2011, Staffansvallen, Staffanstorp
Staffanstorp - Södra Sandby Idrottsförening  -      
02
17:30
mån
17:30    
Dam, Borta
Dam » 
Malmö FF - Södra Sandby IF
  -      
 
01
17:00
sön
17:00    
P2004-2005, Konstgräset
Södra Sandby IF - Fc Bellevue  -      
01
15:00
sön
15:00    
P2010-2011, Konstgräset
Ssif P10 - Hardeberga  -      
01
13:00
sön
13:00    
Herrjunior, Södra Sandby IP konstgräs
Södra Sandby IF - BK Olympic0  -  4  
01
10:30
sön
10:30    
PF2008-2009, Konstgräset
F0809 - Uppåkra  -      
FEBRUARI 2020
 
29
15:00
lör
15:00    
F2004-2005, Södra Sandby IP konstgräs
Södra Sandby IF - Borgeby FK18  -  0  
29
12:30
lör
12:30    
Herr, Svalebo, Konstgräs
Herr » 
Veberöds AIF - Södra Sandby IF
  -      
29
08:30
lör
08:30    
P2010-2011, Konstgräset
Ssif P10 - Staffanstorp  -      
 
22
13:00
lör
13:00    
Herr, Södra Sandby IP konstgräs
Herr » 
Södra Sandby IF - Staffanstorp United FC
  -      
 
16
14:00
sön
14:00    
Herrjunior, Borta
Eslövs BK - Södra Sandby IF3  -  1  
15
18:00
lör
18:00    
F2004-2005, Helsingborg Arena A-hall
Hammarby IF FF - Södra Sandby IF3  -  1  
15
11:00
lör
11:00    
PF2008-2009, Malmö stadion plan 9
MFF - F0809   -      
15
10:00
lör
10:00    
F2004-2005, Helsingborg Arena B-hall
Södra Sandby IF - Sunnanå SK7  -  0  
15
08:30
lör
08:30    
P2010-2011, Konstgräset
Ssif P10 - Staffanstorp  -      
14
17:00
fre
17:00    
F2004-2005, Helsingborg Arena A-hall
Södra Sandby IF - IFK Kalmar4  -  5  
 
09
11:30
sön
11:30    
PF2008-2009, Nils Holgersson hallen
 
YG Cupen i Skurup - SSIF F0809  -      
09
10:00
sön
10:00    
P2010-2011, Nyvång
Dalby - Södra Sandby Idrottsförening  -      
08
17:00
lör
17:00    
F2004-2005, Killebäckshallen
Södra Sandby IF - Eskilsminne IF4  -  9  
 
02
08:15
sön
08:15    
P2010-2011, Veberöd
 
Romelecup inomhus - Södra Sandby Idrottsförening  -      
01
16:20
lör
16:20    
F2004-2005, Rutsborgshallen
Borgeby FK - Södra Sandby IF3  -  4  
01
16:00
lör
16:00    
F2004-2005, Frölunda Kulturhus Sporthall
Kungsbacka DFF - Södra Sandby IF2  -  6  
01
13:00
lör
13:00    
F2004-2005, Frölunda Kulturhus Sporthall
Södra Sandby IF - IK Zenith7  -  2  
01
11:00
lör
11:00    
F2004-2005, Frölunda Kulturhus Sporthall
Brämhults IK - Södra Sandby IF1  -  6  
01
08:45
lör
08:45    
P2010-2011, Veberöd
 
Romelecup inomhus - Södra Sandby Idrottsförening  -      
JANUARI 2020
 
31
18:30
fre
18:30    
Herrjunior, Rosengårds Sporthall
FC Rosengård 1917 - Södra Sandby IF2  -  5  
 
26
12:00
sön
12:00    
P2012-2013, Borta
 
- Södra Sandby Idrottsförening  -      
25
19:00
lör
19:00    
Herrjunior, Killebäckshallen
Södra Sandby IF - Stehags AIF12  -  2  
25
11:00
lör
11:00    
F2004-2005, Rosengårds Sporthall
FC Rosengård - Södra Sandby IF2  -  14
 
18
14:00
lör
14:00    
F2004-2005, Påarps Idrottshall
Fortuna FF - Södra Sandby IF2  -  12
 
10
19:00
fre
19:00    
Herrjunior, Piratenhallen
Wollsjö AIF - Södra Sandby IF6  -  6  
06
08:00
mån
08:00    
P2010-2011, Bråhögscup Staffanstorp
 
- Södra Sandby Idrottsförening  -      
 
03
08:00
fre
08:00    
P2010-2011, Bråhögscup Staffanstorp
 
- Södra Sandby Idrottsförening  -      
DECEMBER 2019
 
08
18:00
sön
18:00    
Herrjunior, Östra Färshallen
Lövestads IF - Södra Sandby IF  -      
08
17:30
sön
17:30    
F2004-2005, Killebäckshallen
Södra Sandby IF - Borgeby FK  -      
 
Guldpartners
Silverpartners
Bronspartners
SSIF Polare