Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Södra Sandby IF
F2008-2009

Matcher
FEBRUARI 2020
 
09
11:30
sön
11:30    
Nils Holgersson hallen
 
YG Cupen i Skurup - SSIF F0809  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
Malmö stadion plan 9
MFF - F0809   -      
MARS 2020
 
01
10:30
sön
10:30    
Konstgräset
F0809 - Uppåkra  -      
 
08
11:00
sön
11:00    
Konstgräset
F0809 B - Lunds BK  -      
 
22
10:00
sön
10:00    
Linero IP
Linero - SSIF C  -      
 
29
13:30
sön
13:30    
Konstgräset
 
Södra Sandby IF - Träningsmatcher  -      
MAJ 2020
 
03
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Kulladals FF  -      
 
09
13:45
lör
13:45    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 2
Malmö FF Vit - Södra Sandby IF blå  -      
10
13:00
sön
13:00    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
FC Champions - Södra Sandby IF vit  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF - Södra Sandby IF blå  -      
17
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Marieholms IS  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
LInero IP
Linero IF - SSIF B  -      
24
11:00
sön
11:00    
Dalby IP
Dalby GIF - SSIF C  -      
 
29
18:30
fre
18:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Torns IF  -      
31
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
FC Staffanstorp blå - Södra Sandby IF vit  -      
JUNI 2020
 
05
18:30
fre
18:30    
Askeröds IP B-plan 7-manna 1
Askeröds IF - Södra Sandby IF blå  -      
06
10:00
lör
10:00    
Brovallen, Bunkeflo
LB07 - SSIF C   -      
 
12
19:00
fre
19:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Borgeby FK  -      
14
11:30
sön
11:30    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Södra Sandby IF vit  -      
AUGUSTI 2020
 
14
18:00
fre
18:00    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - FC Staffanstorp vit  -      
16
12:30
sön
12:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 2
Backarnas FF - Södra Sandby IF vit  -      
 
21
18:30
fre
18:30    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - GIF Nike  -      
23
11:15
sön
11:15    
Malm IP 7-manna 1
FC Rosengård - Södra Sandby IF blå  -      
 
28
18:00
fre
18:00    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Linero IF röd  -      
29
09:30
lör
09:30    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Maglasäte IF  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
11:00
lör
11:00    
Dalby IP 7-manna st
Dalby GIF - Södra Sandby IF blå  -      
06
13:30
sön
13:30    
Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF blå - Södra Sandby IF vit  -      
 
11
18:00
fre
18:00    
Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Malmö FF Vit  -      
12
12:00
lör
12:00    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - FC Champions  -      
 
18
18:00
fre
18:00    
Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF  -      
19
12:00
lör
12:00    
vallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
Marieholms IS - Södra Sandby IF vit  -      
 
26
11:00
lör
11:00    
Tornvallen, Stngby konstgrs 7-manna 2
Torns IF - Södra Sandby IF blå  -      
27
11:30
sön
11:30    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - FC Staffanstorp blå  -      
OKTOBER 2020
 
02
18:00
fre
18:00    
Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Askeröds IF  -      
 
10
12:00
lör
12:00    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Linero IF vit  -      
11
11:00
sön
11:00    
Oxievngs IP, konstgrs 7-manna 1
Oxie SK svart - Södra Sandby IF blå  -      
 
18
09:00
sön
09:00    
Borta
LBK Kick off (9-manna) - Södra Sandby IF  -      
 
Guldpartners
Bronspartners
SSIF Polare