SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Södra Sandby IF
F2012-2013

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
11:00
sön
11:00    
Nils Holgersson-hallen i Skurup
Janstorps Cupen -JAIF Cupen - Södra Sandby IF  -      
 
26
09:00
tis
09:00    
Baltiska hallen i Malmö
MFF -Skånecupen 2023 - Södra Sandby IF  -      
FEBRUARI 2024
 
07
18:00
ons
18:00    
Borta
Veberöds AIF - Södra Sandby IF F2012-2013  -      
10
15:00
lör
15:00    
Veberödsidrottshall - Skolgatan 2
Veberöds AIF -Romelecup 2024 - Södra Sandby IF  -      
MARS 2024
 
10
10:00
sön
10:00    
Konstgräset
Södra Sandby IF - Kulladal FF   -      
APRIL 2024
 
06
09:45
lör
09:45    
Konstgräsplanen Dalby
Dalby GIF - Södra Sandby IF  -      
 
14
09:30
sön
09:30    
Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
Södra Sandby IF 1 - Lunds FF grön  -      
14
11:00
sön
11:00    
Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
Södra Sandby IF 2 - Kulladals FF vit  -      
 
19
18:30
fre
18:30    
Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
Blentarps BK - Södra Sandby IF 1  -      
21
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna (C)
BK Höllviken röd - Södra Sandby IF 2  -      
 
28
sön
00:00    
Södra Sandby IP
Södra Sandby IF 2 -   -      
28
09:30
sön
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF 1 - Linero IF röd  -      
MAJ 2024
 
01
17:30
ons
17:30    
Konstgräset
Södra Sandby IF 2 - Veberöds AIF svart  -      
04
11:00
lör
11:00    
Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF vit - Södra Sandby IF 1  -      
 
17
19:00
fre
19:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF 1 - FC Staffanstorp   -      
18
10:00
lör
10:00    
Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF svart - Södra Sandby IF 2  -      
 
26
09:30
sön
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF 1 - FC Rosengård marin  -      
26
11:00
sön
11:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF 2 - Kvarnby IK röd  -      
JUNI 2024
 
01
11:00
lör
11:00    
Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
Lunds BOIS - Södra Sandby IF 2  -      
02
12:30
sön
12:30    
Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
Uppåkra IF grön - Södra Sandby IF 1  -      
 
09
09:30
sön
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF 1 - IF Limhamn Bunkeflo vit  -      
09
11:00
sön
11:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF 2 - Backarnas FF   -      
 
14
17:30
fre
17:30    
Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
Stehags AIF vit - Södra Sandby IF 1  -      
16
13:00
sön
13:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 1 (Stor)
Bara GoIF svart - Södra Sandby IF 2  -      
 
Guldpartners
Silverpartners
Bronspartners
SSIF Polare