SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Södra Sandby IF
P2010-2011

Matcher
DECEMBER 2020
 
31
09:30
tor
09:30    
Multiplanen Killebäck
Södra Sandby IF - Södra Sandby IF  -      
APRIL 2021
 
11
sön
00:00    
Sandbyvallen
Södra Sandby IF blå - Hyllie IK grön/svart  -      
11
sön
00:00    
Borta
GIF Nike vit - Södra Sandby IF blå vit  -      
11
sön
00:00    
Sandbyvallen
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
11
sön
00:00    
Sandbyvallen
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
 
18
sön
00:00    
Borta
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF  -      
18
sön
00:00    
Borta
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF  -      
18
sön
00:00    
Sandbyvallen
Södra Sandby IF blå vit - Kävlinge Harrie FF röd  -      
18
sön
00:00    
Borta
Malmö IKF - Södra Sandby IF blå  -      
MAJ 2021
 
01
10:00
lör
10:00    
Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK röd - Södra Sandby IF  -      
01
10:00
lör
10:00    
Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK röd - Södra Sandby IF  -      
02
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå vit - Torns IF svart  -      
02
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Södra Sandby IF blå  -      
 
08
09:00
lör
09:00    
Gräsplan 3
Hardeberga - Södra Sandby IF  -      
08
10:00
lör
10:00    
Gräsplan 3
Södra Sandby IF - Lb07  -      
08
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Södra Sandby IF blå vit  -      
09
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF vit  -      
09
11:30
sön
11:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Kävlinge Harrie FF blå  -      
09
11:30
sön
11:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Kävlinge Harrie FF blå  -      
 
15
09:00
lör
09:00    
Gräsplan 2
Södra Sandby IF Blå - Bjärred Blå  -      
15
09:00
lör
09:00    
Gräsplan 2
Södra Sandby IF Vit - Bjärred Röd  -      
15
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Torns IF svart  -      
15
11:30
lör
11:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå vit - Staffanstorp United FC vit  -      
15
12:00
lör
12:00    
Svaleboskolan
Veberöd - Södra Sandby IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS blå - Södra Sandby IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS blå - Södra Sandby IF  -      
 
22
11:00
lör
11:00    
Aggarpsvallen, konstgräs 2 7-manna 1
Svedala IF blå - Södra Sandby IF blå vit  -      
22
11:30
lör
11:30    
Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
23
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Bjärreds IF gul  -      
 
29
11:00
lör
11:00    
Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Södra Sandby IF  -      
30
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Värpinge IF röd  -      
30
11:30
sön
11:30    
Trollevallen 7-manna 2
Trollenäs IF - Södra Sandby IF blå vit  -      
JUNI 2021
 
06
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå vit - Linero IF vit  -      
06
11:15
sön
11:15    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF svart - Södra Sandby IF blå  -      
06
11:30
sön
11:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Stehags AIF  -      
 
12
13:00
lör
13:00    
Hörby IP konstgräs 7-manna 2
Hörby FF svart - Södra Sandby IF blå vit  -      
13
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Genarps IF  -      
13
11:30
sön
11:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Löberöds IF  -      
 
20
10:00
sön
10:00    
Gräsplan 3
Torns - Södra Sandby IF   -      
AUGUSTI 2021
 
08
09:30
sön
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Staffanstorp United FC vit  -      
08
11:00
sön
11:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Kävlinge Harrie FF blå  -      
 
14
11:30
lör
11:30    
Ölyckevallen C-plan 7-manna
Löberöds IF - Södra Sandby IF  -      
 
20
18:00
fre
18:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Södra Sandby IF blå  -      
21
09:30
lör
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Stehags AIF  -      
22
12:00
sön
12:00    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike vit - Södra Sandby IF blå vit  -      
 
28
09:30
lör
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå vit - Hörby FF svart  -      
28
11:00
lör
11:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - BK Landora blå  -      
29
09:30
sön
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF vit  -      
SEPTEMBER 2021
 
04
10:00
lör
10:00    
Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Södra Sandby IF  -      
04
14:05
lör
14:05    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
05
10:00
sön
10:00    
Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF vit - Södra Sandby IF blå vit  -      
 
11
09:30
lör
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå vit - Lunds BK vit  -      
12
09:30
sön
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Åkarps IF svart  -      
12
11:00
sön
11:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
 
19
10:30
sön
10:30    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
Hyllie IK grön/svart - Södra Sandby IF blå  -      
19
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Södra Sandby IF blå vit  -      
19
15:00
sön
15:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF  -      
 
25
09:30
lör
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå vit - Trollenäs IF  -      
25
11:00
lör
11:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Bjärreds IF gul  -      
26
09:30
sön
09:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Kvarnby IK gul  -      
OKTOBER 2021
 
02
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå vit - Torns IF svart  -      
02
11:30
lör
11:30    
Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
02
13:00
lör
13:00    
Borta
Uppåkra - Södra Sandby IF Dam  -      
03
14:00
sön
14:00    
Dalby IP A-plan 7-manna väst
Dalby GIF vit - Södra Sandby IF  -      
 
09
11:30
lör
11:30    
Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Södra Sandby IF blå vit  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Linero IP
Linero A P10 A - Södra Sandby IF P10 A  -      
16
09:00
lör
09:00    
Linero
Linero P10 B - Södra Sandby IF P10 B  -      
17
10:30
sön
10:30    
Piläng Lomma
GIF Nike B - Södra Sandby IF B  -      
 
24
10:00
sön
10:00    
Konstgräset
Södra Sandby IF - LB07 A  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Borta
Torns 1 - Södra Sandby IF 1  -      
30
10:00
lör
10:00    
Borta
Torns 2 - Södra Sandby IF 2  -      
30
10:00
lör
10:00    
Sandby IP
 
Södra Sandby IF - Hardeberga  -      
NOVEMBER 2021
 
07
12:30
sön
12:30    
Staffansvallen
Staffanstorp 1 - Södra Sandby IF 1  -      
07
12:30
sön
12:30    
Staffansvallen
Staffanstorp 2 - Södra Sandby IF 2  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Hörby IP
Hörby B - Södra Sandby IF B  -      
20
10:00
lör
10:00    
Hörby IP
Hörby A - Södra Sandby IF A  -      
DECEMBER 2021
 
05
10:00
sön
10:00    
Killebäckshallen
Södra Sandby IF - Hardeberga   -      
 
12
14:45
sön
14:45    
Smörlyckan i Lund
Lunds ff - Södra Sandby IF  -      
 
Guldpartners
Silverpartners
Bronspartners
SSIF Polare