Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Södra Sandby IF
P2010-2011

Matcher
JANUARI 2020
 
03
08:00
fre
08:00    
Bråhögscup Staffanstorp
 
- Södra Sandby Idrottsförening  -      
 
06
08:00
mån
08:00    
Bråhögscup Staffanstorp
 
- Södra Sandby Idrottsförening  -      
FEBRUARI 2020
 
01
08:45
lör
08:45    
Veberöd
 
Romelecup inomhus - Södra Sandby Idrottsförening  -      
02
08:15
sön
08:15    
Veberöd
 
Romelecup inomhus - Södra Sandby Idrottsförening  -      
 
09
10:00
sön
10:00    
Nyvång
Dalby - Södra Sandby Idrottsförening  -      
 
15
08:30
lör
08:30    
Konstgräset
Ssif P10 - Staffanstorp  -      
 
29
08:30
lör
08:30    
Konstgräset
Ssif P10 - Staffanstorp  -      
MARS 2020
 
01
15:00
sön
15:00    
Konstgräset
Ssif P10 - Hardeberga  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Konstgräset 5-manna
Ssif P11 - Dalby  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
Torn IP
Torn if - Södra Sandby IF  -      
APRIL 2020
 
12
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Dalby GIF 3  -      
 
13
11:00
mån
11:00    
Dalby IP 7-manna väst
Dalby GIF 1 - Södra Sandby IF blå  -      
14
18:00
tis
18:00    
Knutsvallen B-plan 7-manna 2
Hardeberga BK - Södra Sandby IF vit  -      
18
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Stehags AIF blå  -      
18
10:00
lör
10:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF vit - Södra Sandby IF  -      
19
12:30
sön
12:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Veberöds AIF  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Lunds BK gul  -      
25
13:00
lör
13:00    
Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Södra Sandby IF blå  -      
26
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Uppåkra IF svart  -      
MAJ 2020
 
03
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Södra Sandby IF vit  -      
03
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Kävlinge GoIF  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Genarps IF  -      
10
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - GIF Nike röd  -      
 
16
09:30
lör
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Södra Sandby IF vit  -      
17
09:30
sön
09:30    
Kronetorpsvallen B-plan 5-manna 1
Arlövs BI vit - Södra Sandby IF  -      
17
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC lila - Södra Sandby IF blå  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - GIF Nike gul  -      
31
14:00
sön
14:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Värpinge IF  -      
31
15:30
sön
15:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Lunds FF grön  -      
JUNI 2020
 
07
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF vit - Södra Sandby IF vit  -      
07
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde gul - Södra Sandby IF blå  -      
07
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Linero IF vit  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Södra Sandby IF  -      
13
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Dösjöbro IF röd  -      
14
11:30
sön
11:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Trollenäs IF  -      
AUGUSTI 2020
 
15
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC blå - Södra Sandby IF  -      
15
10:00
lör
10:00    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Värpinge IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Dalby GIF 1  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Genarps IF  -      
22
11:00
lör
11:00    
Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
Stehags AIF blå - Södra Sandby IF blå  -      
22
11:00
lör
11:00    
Svalebo
Veberöds AIF - Södra Sandby IF vit  -      
 
29
09:30
lör
09:30    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Torna Hällestads IF  -      
29
09:30
lör
09:30    
Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Höörs IS blå  -      
30
10:00
sön
10:00    
Frs & Frosta Arena, Hr konstgrs 7-manna 2
Höörs IS vit - Södra Sandby IF vit  -      
SEPTEMBER 2020
 
04
18:30
fre
18:30    
Romelevallen konstgräsplan 5-manna
Veberöds AIF svart - Södra Sandby IF  -      
05
10:00
lör
10:00    
Hgalids IP, B-plan 7-manna 1
Kävlinge GoIF - Södra Sandby IF blå  -      
06
10:00
sön
10:00    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Lunds BK vit  -      
 
12
09:30
lör
09:30    
Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Uppåkra IF vit  -      
12
10:30
lör
10:30    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Furulunds IK svart  -      
13
11:00
sön
11:00    
Sjbo IP konstgrs 7 manna 2
Sjöbo IF blå - Södra Sandby IF vit  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Staffanstorp United FC lila  -      
19
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike svart - Södra Sandby IF  -      
20
10:00
sön
10:00    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Torns IF svart  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Hörby FF svart  -      
27
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
27
11:00
sön
11:00    
Smrlyckans IP, konstgrs 7-manna 1
Lunds FF grön - Södra Sandby IF vit  -      
OKTOBER 2020
 
02
18:00
fre
18:00    
Sdra Sandby IP konstgrs 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Bjärreds IF vit  -      
03
10:00
lör
10:00    
Sdra Sandby IP grsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - IF Lödde gul  -      
03
13:30
lör
13:30    
Sorgenfri IP konstgrs 5-manna 1
Malmö City FC svart - Södra Sandby IF  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Arlövs BI vit  -      
10
10:30
lör
10:30    
Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
Dösjöbro IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
11
11:30
sön
11:30    
Trollevallen 7-manna 2
Trollenäs IF - Södra Sandby IF vit  -      
 
17
lör
00:00    
Borta
Ängelholm - Södra Sandby IF  -      
 
24
08:00
lör
08:00    
Nils Holgerssongymnasiet Skurup
Skurup - Södra Sandby IF  -      
 
Guldpartners
Bronspartners
SSIF Polare